Pogoda na Boże Narodzenie 2020 - czy będziemy mieć białe święta?

2020-12-24 12:54 jj
Pogoda na Boże Narodzenie 2020 – czy będziemy mieć białe święta?
Autor: canva.com Pogoda na Boże Narodzenie 2020 – czy będziemy mieć białe święta?

Wiele osób zastanawia się, czy w Boże Narodzenie 2020 będzie padał śnieg. W końcu nie wyobrażamy sobie świąt bez białego puchu, który pokrywa ulice naszego miasta. Czy będziemy mieć białe święta? Więcej szczegółów dowiecie się z artykułu poniżej.

Pogoda na Boże Narodzenie 2020 - czy będziemy mieć białe święta? Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym możemy odpocząć od codziennej gonitwy, a także spędzić czas w rodzinnym gronie. Dla niektórych, to również nadrobienie zaległości filmowych czy serialowych. Jednak bardzo wiele osób nie wyobraża sobie świętowania bez śniegu. Czy w 2020 roku pogoda będzie dla nas życzliwa i biały puch przykryje ulice naszych miast? Czy będziemy mieć białe święta Bożego Narodzenia?

ESKA XD #012

Pogoda na Boże Narodzenie 2020 - czy będziemy mieć białe święta?

Pogoda na Boże Narodzenie to jedna z najczęściej wyszukiwanych fraz w internecie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej opublikował najnowsze prognozy dotyczące Bożego Narodzenia. Okazuje się, że w części naszego kraju, w święta pojawią się opady śniegu. Według synoptyków w pierwszy dzień świąt, ma być pochmurnie z opadami śniegu i deszczu ze śniegiem. Na południu początku dnia ma być deszczowo. 26 grudnia 2020 roku mogą pojawić się mocne opady śniegu w całej Polsce.

Temperatura w Wigilię będzie wahać się od 4 stopni na północnym zachodzie, do 11 kresek na południowym zachodzie. Kolejne dni będą chłodniejsze. Pierwszego dnia świąt temperatura nie przekroczy 6 stopni, a w drugi termometry pokażą jedyne 2 stopnie. 

Najnowsze