Pogoda na listopad 2022

i

Autor: Unsplash.com/Hannah Domsic

Pogoda na 11 listopada 2022. Jaki będzie długi weekend? Słoneczny czy deszczowy?

2022-11-10 10:17

11 listopada to ważne święto dla Polaków. Tego dnia celebrujemy niepodległości naszego kraju. Dla wielu osób jest to okazja do udziału w uroczystościach państwowych, ale też do wypoczynku czy zorganizowania małej wycieczki. Do tego potrzebna jest dobra pogoda. Czy tak będzie w 2022 roku?

11 listopada to dzień wyczekiwany przez wiele osób. Choć od lat wzbudza wiele kontrowersji w związku z obchodami tego święta, dla wielu Polaków to po prostu dzień wolny od pracy, a tym samym okazja do odpoczynku. Święto Niepodległości to nie tylko marsz czy defilada, ale także możliwość spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi. Polacy udają się na imprezy, na wspólny obiad czy wyjeżdżają na krótki urlop. Dodatkowo w tym roku 11.11.2022 wypada w piątek, co oznacza, że czeka nas długi weekend. Niemal wszyscy liczą na świetną pogodę, która pozwoli na zrealizowanie planów bez problemów. Co mówią o synoptycy?

ZOBACZ TAKŻE: Święto Niepodległości 11 listopada 2022. Jak zrobić sobie długi weekend? [KALENDARZ]

SEKRETY GENZIE, HITY NA KATAR 2022, NAJCZĘŚCIEJ KRADZIONE AUTA, UBIERAM SIĘ W DYSKONCIE | ESKA XD #061

11 listopada 2022 - jaka będzie pogoda?

Według ostatnich prognoz pogody 11 listopada 2022 ma być ciepło. Na południu Polski maksymalnie termometry mają pokazać 16 stopni Celsjusza. Na północy będzie trochę chłodniej, ale wciąż przyjemnie. Można się spodziewać do 12 stopni Celsjusza. Zabraknąć może jednak słońca. W większości kraju ma być pochmurno, ale mogą pojawić się rozpogodzenia. Dobrą informacją jest na pewno brak opadów deszczu.

ZOBACZ TAKŻE: 11 listopada jest świętem kościelnym? Jak w Polsce obchodzimy Święto Niepodległości?

Jeśli aktualne modele synoptyczne się sprawdzą, to początek długiego weekendu może być naprawdę bardzo ciepły i pogodny na południu Polski. [...] Stać się tak może za sprawą rozległego wyżu znad południowej i środkowej Europy, który ma potencjał, by sprowadzić do Polski ciepłe powietrze z południa naszego kontynentu - powiedział dla serwisu tvnmeteo.pl synoptyk Damian Zdonek.

Sonda
Masz już plany na listopadowy długi weekend?