Pogoda na 1 listopada 2021 - czy będzie zimno na Wszystkich Świętych?

2021-10-31 15:22
cmentarz
Autor: Marcin Bruniecki/REPORTER/EastNews

W poniedziałek 1 listopada 2021 roku wypada w kalendarzu dzień Wszystkich Świętych. To czas zadumy oraz odwiedzanie grobów bliskich na cmentarzach. Jaka pogoda będzie na Wszystkich Świętych? Czy będzie zimno? Prognozę pogody na 1 listopada 2021, znajdziecie poniżej.

Pogoda na 1 listopada 2021 - czy będzie zimno na Wszystkich Świętych? Jaka pogoda będzie w poniedziałek? Będzie zimno czy ciepło? Takie pytania rodzą się w głowie niejednej osoby. Co roku 1 listopada w naszym kraju obchodzi się dzień Wszystkich Świętych. Tego dnia katolicy odwiedzają cmentarze i groby swoich bliskich zmarłych. Oprócz modlitwy, ozdabiają nagrobki chryzantemami, a także odpalają znicze. Wszystkie wymienione aspekty, a także msze święte są wyrazem pamięci wobec tych, którzy odeszli z tego świata. W 2021 roku dzień Wszystkich Świętych wypada w poniedziałek, dlatego jest to idealna okazja aby cieszyć się dłuższym weekendem. Właśnie z tego powodu, wiele osób zastanawia się jaka będzie pogoda nie tylko w sobotę i w niedzielę, ale także 1 listopada. Czy będzie trzeba ubierać się ciepło na cmentarze? Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych w tym roku?

Hity na jesień 2021 - porcja energetycznych kawałków, które poprawią nastrój!

Pogoda na Wszystkich Świętych 2021

Jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych 2021? W porównaniu z ostatnim weekendem października, pogoda w poniedziałek 1 listopada lekko się popsuje. Możliwe będą przelotne opady deszczu na Pomorzu oraz w centralnej i zachodniej części Polski. Lekkie przejaśnienia mogą wystąpić zaś na południu oraz wschodzie kraju. Jeśli chodzi o temperaturę, najzimniej będzie w Trójmieście, Zakopanem oraz w województwie lubuskim. W innych częściach Polski termometry wskażą natomiast od 9 do nawet 13 stopni Celsjusza. Pamiętajmy jednak, że pogoda lubi płatać figle, dlatego prognoza może zmienić się nawet dzień przed 1 listopada.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze