Pogoda długoterminowa grudzień 2018 - prognoza pogody przewiduje duże mrozy!

i

Autor: Arkadiusz Ziolek/ East News

Pogoda długoterminowa grudzień 2018 - prognoza pogody przewiduje duże mrozy!

2018-12-09 11:19

Jaka będzie pogoda w grudniu? Ile śniegu spadnie i jak bardzo spadną temperatury? Przekonajcie się sprawdzając porgnozę pogody na ESKA.pl

Pogoda długoterminowa grudzień 2018 interesuje wiele osób. Najbardziej zaciekawieni tym, jaka pogoda w grudniu 2018 są kierowcy, którzy niezależnie od przewidywań synoptyków powinni zmienić opony na zimowe. Pogoda długoterminowa na grudzień wskazuje, że będzie bardzo zimno, ale na większe opady śniegu nie ma co liczyć. W wielu rejonach naszego kraju w nocy może spaść nawet do -10 stopni Celsjusza.

Pogoda długoterminowa grudzień 2018 - prognoza

Od zawsze pogoda długoterminowa nie jest wyznacznikiem tego, co może wydarzyć się za kilkanaście dni. Jedna chwila i front zimnego powietrza zmienia swój kierunek. W związku z tym do wszystkich przewidywań należy podchodzić z dużym dystansem.

Pogoda długoterminowa grudzień 2018 jest jednoznaczna i wskazuje, że największe mrozy nastąpią na początku i na końcu miesiąca. Pierwsze dni w całej Polsce to temperatury w dzień od -2 we Wrocławiu, Poznaniu czy Bydgoszczy po -6 w Białymstoku, a nawet -9 w górach. W nocy temperatura w tych miejscach spadnie jeszcze bardziej. Środek miesiąca słoneczny i w miarę ciepły. Patrząc na termometry nie powinniście zobaczyć minusowych temperatur. Te na pewno będą odczuwalne na koniec miesiąca. Wtedy też spodziewane są niewielkie opady śniegu. Istnieje ogromna szansa, że zabawa sylwestrowa na świeżym powietrzu odbędzie się w towarzystwie padającego śniegu!

SKOKI NARCIARSKIE 2018/19: KLASYFIKACJA GENERALNA