PlayStation 5: które gry można przenieść na PS4? [LISTA GIER]

2020-09-30 9:22 jj
Playstation 5: które gry można przenieść na PS4? [LISTA GIER]
Autor: canva.com Playstation 5: które gry można przenieść na PS4? [LISTA GIER]

Sony potwierdziło, że konsola PlayStation 5 będzie miała na pewno dedykowane gry, które ukażą się tylko i wyłącznie na najnowszy model. Ale okazuje się, że ma zostać wprowadzony tryb Boost. Na czym on polega? Jakie gry będziemy mogli przenieść z PS4 na PS5? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Które gry przeniesiemy z PlayStation 4 na PlayStation 5? Na to pytanie coraz więcej osób szuka odpowiedzi. Z każdym dniem przybliżamy się do premiery najnowszej konsoli od Sony. Ostatnio bardzo wiele się mówi o przeniesieniu gier z PS4 na PS5. Początkowo nawet gracze myśleli, że będzie możliwość uruchomienia tytułów ze starszych konsol PS2 czy PS3. Tak jednak się nie stanie. Jakie gry będziemy mogli przenieść z PS4 na PS5?

ESKA XD #003

PlayStation 5: które gry przeniesiemy z PS4?

Wsteczna kompatybilność PlayStation 5 rodziła wiele pytań. Wiemy już, że pełne wsparcie dostaną wszystkie gry z PlayStation 4. Będzie natomiast problemy z przeniesieniem rozgrywek z PS4 na nową konsolę. Oznacza to, że na przykład z gry Yakuza: Like a Dragon nie będziemy w stanie zapisać postępów gry z PlayStation 4 na PlayStation 5. Takie problemy mogą pojawiać się z kilkoma grami. Ci ciekawe, tego problemu nie będą mieli gracze Xbox. Synchronizacja save’ów będzie dostępna pomiędzy generacjami konsol Microsoft. 

Najnowsze