Playstation 5 - cena i przedsprzedaż. Kiedy i za ile można zamówić PS5?

2020-07-15 13:40 JJ
Playstation 5 - cena i przedsprzedaż. Kiedy i za ile można zamówić PS5?
Autor: YouTube PlayStation Playstation 5 - cena i przedsprzedaż. Kiedy i za ile można zamówić PS5?

Wszyscy fani PlayStation zastanawiają się, czy przedsprzedaż nowej zabawki od Sony już ruszyła. Kiedy będziecie mogli zamówić PS5? Jaka będzie cena nowej konsoli? Sprawdziliśmy na ESKA.pl dla Was te informacje.

PlayStation 5 - kiedy będzie można zamówić pre-order? Na to wydarzenie czekają wszyscy fani PlayStation, którzy posiadają konsole poprzedniej generacji. Okazuje się, że pre-order zbliża się do nas wielkimi krokami. Wszystko wskazuje na to, że przedsprzedaż ruszy najpierw w Stanach Zjednoczonych, ale będzie można mniej więcej porównać ceny, a także w jakich zestawach będzie sprzedawana najnowsza konsola. Ostatnio poznaliśmy datę premiery i gry, w które od raz będziemy mogli zagrać. Teraz sprawdzamy cenę i datę pre-orderu nowego dziecka Sony.

Darmowe gry na telefon [SuperNERD odc. 16]

PlayStation 5 - PRZEDSPRZEDAŻ

Najnowszą konsolę PS5, postanowimy przy telewizorze dopiero za kilka miesięcy. Ale to nie przeszkadza producentom, aby przygotować pre-order. Warto zaznaczyć, że zwiększono produkcję urządzeń, co oznacza że Sony przygotowuje się na rekordową sprzedaż. Ceny PS5 miały być ujawnione 12 lipca 2020 roku. Taką informacje podał między innymi Forbes. Jak się okazuje, większość sklepów już przygotowało strony do zakupu konsoli i czeka na zielone światło. Co ciekawe, przy okazji poznaliśmy wagę PS5 - 4,78 kg.

PlayStation 5 - CENA

Nie ma oficjalnej informacji dotyczącej ceny najnowszej konsoli PlayStation 5. Amerykańskie źródła pojadą kwotę 500$, brytyjskie media podają kwotę nawet £1000. Niestety pozostaje nam czekać na oficjalną cenę, w momencie kiedy ruszy sprzedaż pre-orderu.

Najnowsze