Platforma Shorts od YouTube podobna do TikToka. Czy powtórzy sukces konkurenta?

i

Autor: canva.com Platforma Shorts od YouTube podobna do TikToka. Czy powtórzy sukces konkurenta?

Platforma Shorts od YouTube podobna do TikToka. Czy powtórzy sukces konkurenta?

2020-04-03 11:53

YouTube szykuje konkurencyjną platformę dla TikToka, na której będziemy mogli tworzyć krótkie klipy pod podkłady muzyczne znanych artystów. Kiedy premiera nowej aplikacji Shorts na YouTube?

Zagraniczne media donoszą, że platforma YouTube, chce przyciągnąć do siebie młodych użytkowników, którzy aktualnie korzystają z aplikacji TikTok. Trwają pracę nad nową platformą, która ma być łudząco podobna, do znanej apki chińskiego start-upu. Shorts, tak nazywać się będzie platforma, która pozwoli nam na nagrywanie krótkich klipów wideo do znanych hitów. Co już wiadomo o aplikacji Shorts? Kiedy premiera nowej platformy od YouTube, która łudząco przypominać ma TikToka?

Roksana Węgiel zdradza swoje TOP 5 hitów [TYLKO NA ESKA.pl]

Co to jest Shorts?

Aplikacja Shorts ma być platformą, na której użytkownicy będą mogli tworzyć i publikować krótkie filmy z podkładem muzycznym znanych artystów. Nowa platforma od YouTube, ma być bezpośrednią konkurencją dla TikToka. Co ciekawe, Shorts nie będzie oddzielną aplikacją, tylko zostanie udostępniona w ramach głównego serwisu YouTube. 

Kiedy premiera aplikacji Shorts?

Według informacji, które zostały opublikowane w sieci, najprawdopodobniej aplikacja Shorts, zostanie udostępniona użytkownikom jeszcze w 2020 roku. Niestety konkretna data nie została podana. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE