Piotr Bylina

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER/EastNews

Piotr Bylina - Edzio Rap, wiek, wzrost, TikTok, dziewczyna, High League, Instagram

2022-01-11 15:50

Kim jest Piotr Bylina znany w internecie, jako Edzio Rap? To nie tylko popularny tiktoker, ale także raper, którego kawałki cieszą się popularnością wśród słuchaczy. Co musicie o nim wiedzieć? Najważniejsze informacje o internetowym twórcy, znajdziecie w tym artykule. Ile ma lat? Czy ma dziewczynę? Sprawdźcie poniżej.

Edzio Rap, czyli Piotr Bylina - wiek, wzrost, TikTok, dziewczyna, High League, Instagram. Takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Internet to miejsce w którym można znaleźć dosłownie wszystko. Od pewnego czasu ogromną popularnością cieszy się aplikacja TikTok, dzięki której o wielu osobach usłyszał cały kraj! Podobnie jest również z Piotrem Byliną - Edzio Rapem, który daje tam czadu. Edzio potrafi stworzyć coś z niczego i zdobywa pod tym niesamowitą liczbę serduszek i komentarzy. Co ciekawe jest raperem, dlatego na swoim kanale łączy to co kocha z dużą dawną humoru. Edzio nagrywa krótkie kawałki, które przedstawiają sytuacje i teksty z życia codziennego każdego z nas. Była już: wygrana kłótnia z dziewczyną, jak wstają użytkownicy Androida i Apple, a także inne muzyczne materiały wideo. Co jeszcze musicie wiedzieć na temat Piotrka? Poniżej znajdziecie kolejną dawkę informacji o internetowym twórcy.

TikTok - hity 2021. Te piosenki podbiły muzyczną aplikację!

Piotr Bylina 'Edzio Rap' - wiek

Ile lat ma Piotr Bylina? Wiele osób zastanawia się nad tą kwestią. Nie znamy dokładnej daty urodzenia Piotrka, jednak wiemy że w 2021 roku świętował swoje 26 urodziny.

Piotr Bylina 'Edzio Rap' - wzrost

Ile wzrostu ma Piotr Bylina - Edzio Rap? To zastanawia wiele osób. Niestety dokładnej informacji na ten temat, nie znajdziemy w sieci.

Piotr Bylina 'Edzio Rap' - dziewczyna

Czy Edzio Rap ma dziewczynę? Sytuacja Piotrka stała się skomplikowana. Wcześniej pokazywał się wiele razy na zdjęciach z Polą, jednak w okolicach 10 stycznia okazało się, że ich relacja się pogorszyła. W związku z tym raper nagra piosenkę Motyl na przedramieniu, która zaczęła podbijać internet. Numer zadedykowany jest właśnie Poli i opowiada historię ich związku.

Piotr Bylina 'Edzio Rap' - High League 2

Edzio Rap, czyli Piotr Bylina zawalczy już 5 lutego w Krakowie, podczas gali High League 2. Edzio zmierzy się w oktagonie z Czuuxem, czyli Piotrkiem Czuprynem.

ZOBACZ TAKŻE: High League 2: KARTA WALK, DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy jest High League 2?

Sonda
High League 2: Edzio czy CzuuX - kto wygra?

Piotr Bylina 'Edzio Rap' - piosenki

Edzio Rap, czyli Piotr Bylina ma na swoim koncie kilka kawałków. Znaleźć możecie je między innymi na jego oficjalnym kanale YouTube. Mowa między innymi o kawałku Motyl na przedramieniu, Nie zrozumiesz mnie, Schemat, a także Frozen II.

Piotr Bylina 'Edzio Rap' - Instagram, TikTok

Edzio Rap, czyli Piotr Bylina jest aktywny na Instagramie @edzioo a także na TikToku. W muzycznej aplikacji znajdziecie go pod nazwą @edziorap.