Święta

i

Autor: Pixabay.com

Piosenki świąteczne 2021 - nowe piosenki polskich gwiazd na Boże Narodzenie

2021-12-26 21:32

Piosenki świąteczne zawsze cieszą dużą popularnością pod koniec każdego roku. Nic dziwnego, ponieważ to właśnie wtedy obchodzimy Boże Narodzenie, a wiele osób nie wyobraża sobie przygotowań do świąt bez klimatycznej muzyki w tle. W tym roku niektóre polskie gwiazdy przygotowały nowe świąteczne propozycje. Na które warto zwrócić uwagę?

Piosenki świąteczne 2021 - nowe piosenki polskich gwiazd na Boże Narodzenie. Nie jest tajemnicą, że Boże Narodzenie już dawno przestało być tylko katolickim świętem. Gwiazdka to także wielkie komercyjne wydarzenie, a motyw świąt wykorzystywany jest w wielu miejscach. Nie inaczej jest w muzyce. Znamy wiele piosenek o świętach, których nie może zabraknąć na naszych playlistach, kiedy zbliża się ten wyjątkowy czas. Absolutną muzyczną królową Bożego Narodzenia jest Mariah Carey, która od lat rozpoczyna świąteczny sezon piosenką All I Want For Christmas. Jednak w Polsce także mamy artystów, którzy nagrywają tego typu piosenki. I wcale nie mowa o nowych wersjach słynnych kolęd. W 2021 niektórzy zdecydowali się już na napisanie i wydanie nowych bożonarodzeniowych hitów. Na które propozycje warto zwrócić uwagę?

Mariah Carey niszczy Halloween i zaczyna okres świąt. Czas na All I Want For Christmas is You

Sara James - wywiad z reprezentantką Polski na Eurowizję Junior 2021!

Sara James - Jak Co Roku

Sara James, czyli zwyciężczyni ostatniej edycji programu The Voice Kids oraz reprezentantka Polski na Eurowizji Junior 2021 zdecydowała się wydać specjalną, świąteczną EP-kę. Singlem, który promuje to wydanie, jest piosenka pod tytułem Jak Co Roku.

AniKa Dąbrowska - Nieważne

Inna zwyciężczyni The Voice Kids także zdecydowała się na świąteczny singiel. AniKa Dąbrowska opublikowała piosenkę Nieważne, której towarzyszy teledysk. Nie zabrakło w nim właśnie bożonarodzeniowych elementów.

Krystian Ochman - Christmas Vibes

Krystian Ocham zdecydował się wydać piosenkę świąteczną po angielsku. Christmas Vibes brzmi jak prawdziwy klasyk, a wykonanie Krystiana z pewnością przypomni bożonarodzeniowe hity Michael Buble'a. Utwór spotkał się bardzo dobrą reakcją ze strony fanów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE