Mariah Carey niszczy Halloween

i

Autor: Instagram.com/mariahcarey

Mariah Carey niszczy Halloween i zaczyna okres świąt. Czas na All I Want For Christmas is You

2021-11-02 13:36

Mariah Carey przez wielu uważana jest za królową świąt Bożego Narodzenia. Nic dziwnego, ponieważ jej piosenka All I Want For Christmas is You to prawdziwy klasyk. Artystka postanowiła wykorzystać memy na swój temat i opublikowała wideo, którym rozpoczęła świąteczny sezon. Tym samym zniszczyła halloweenowe dynie!

Mariah Carey to prawdziwa ikona świąt Bożego Narodzenia. To właśnie ona jest artystką, która wykonują najpopularniejszą piosenkę świąteczną na świecie, czyli All I Want For Christmas is You. Co roku gwiazda zarabia miliony dolarów na piosence wydanej lata temu. W grudniu dociera na szczyty wszelkich list przebojów. Niektórzy żartują, że Mariah Carey utrzymuje się jedynie z tego jednego utworu. Sama gwiazda jest świadoma tego, że stała się bożonarodzeniowym memem i postanowiła to wykorzystać. W Stanach Zjednoczonych świąteczne szaleństwo rozpoczyna się zaraz po Halloween. 1 listopada Mariah Carey opublikowała nagranie, w którym niszczy halloweenowe dynie i rozpoczyna okres Gwiazdki. Nagranie stało się prawdziwym hitem internetu. Zobacz je niżej.

Polskie Boże Narodzenie - koncert wigilijny

Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You

All I Want For Christmas Is You to piosenka, która została wydana 28 października 1994 roku. Był to pierwszy singiel promujący album Merry Christmas. Był to pierwszy bożonarodzeniowy projekt amerykańskiej gwiazdy. All I Want for Christmas Is You to także jeden z najchętniej sprzedających się dzwonków na telefon. Kupiono go już około 2 miliony razy.

Mariah Carey - najpopularniejsze piosenki

Oprócz All I Want For Christimas Is You, inne popularne piosenki w dorobku artystycznym gwiazdy to między innymi:

  • Without You
  • Touch My Body
  • We Belong Together
  • Emotions
  • My All
  • Fantasy
  • I Know To Know What Love Is
  • Don't Forget About Us