Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach? QUIZ

2020-06-09 16:51 Ewelina Kulasza
Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach? QUIZ
Autor: WBF, Universal Music Polska, Piotr Fotek/REPORTER/East News Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach? QUIZ

W ostatnim czasie w Polsce, bardzo popularne stały się młode gwiazdy. Ich kawałki wraz z teledyskami nie dość, że gromadzą z dnia na dzień coraz więcej wyświetleń, to jeszcze w ekspresowym tempie stają się wielkimi hitami. Specjalnie dla czytelników ESKA.pl, przygotowaliśmy muzyczny quiz. Sprawdź, czy rozpoznasz piosenki młodych artystów po kilku słowach. Dobra zabawa gwarantowana!

Piosenki młodych gwiazd, między innymi takich jak: Viki Gabor, Roksany Węgiel, Carli Fernandes, Macieja Maciejczaka czy Natalii Szroeder w ostatnim czasie stały się bardzo popularne. Nie dość, że na platformie YouTube ich teledyski generują ogromną ilość wyświetleń, to jeszcze królują w wielu rozgłośniach radiowych i nie tylko. Specjalnie dla czytelników ESKA.pl przygotowaliśmy quiz, który z pewnością dostarczy Wam wielu muzycznych wrażeń. Sprawdźcie, czy jesteście w stanie rozpoznać po kilku słowach, utwory młodych gwiazd. Czekają na Was nie tylko dobre hity, ale również będziecie mieli okazję dowiedzieć się, na jakim poziomie jest Wasza muzyczna wiedza. Powodzenia!

Najnowsze