Piosenki Lady Gagi i Ariany Grande wśród najbardziej obraźliwych! Czym sobie na to zasłużyły?

2019-04-03 15:37 k.w.
Ariana Grande i Lady Gaga
Autor: East News

Lady Gaga oraz Ariana Grande to jedne z najpopularniejszych współczesnych wokalistek. Mają na koncie wiele sukcesów, stale koncertują, a ich fanów ciągle przybywa. Okazuje się jednak, że ich dorobek artystyczny nie każdemu się podoba. Utwory artystek trafiły na listę obraźliwych piosenek. Dlaczego znalazły się w takim zestawieniu? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl

Piosenki Lady Gagi i Ariany Grande wśród najbardziej obraźliwych! Czym sobie na to zasłużyły? Obie artystki tworzą muzykę od lat i cieszą się rosnącą popularnością. Ich twórczość przez niektórych jest jednak uważana za obraźliwą. Ich piosenki zostały użyte jako przykład utworów, które mogą zostać uznane za gorszące. Czym obie wokalistki zasłużyły sobie na takie 'wyróżnienie'?

Przeczytaj także: Lady Gaga zabiła przyjaciółkę i skradła jej wizerunek - o co chodzi w przerażającej historii?

Zobacz: Monopoly Ariany Grande i Victorii Monet - o czym jest tekst piosenki?

Utwory Lady Gagi i Ariany Grande na liście obraźliwych!

W wielu państwach na świecie, toczy się debata dotycząca mowy nienawiści. W Singapurze, jednym z elementów owej debaty była wypowiedź tamtejszego ministra spraw wewnętrznych. Wyraził on swoje zdanie na temat zakazu koncertu blackmetalowej grupy Watain ze Szwecji, która zohydza religię oraz promuje przemoc. Większą kontrowersję wzbudziła jednak lista piosenek, które według ministra 'są obraźliwe'. 

Znalazły się na niej utwory: Judas Lady Gagi, God is a Woman Ariany Grande czy też Take me to Church Hoziera. Lista na szczęście nie niesie za sobą żadnych konsekwencji - utwory nie zostaną zakazane. Mimo to słowa przykuły uwagę światowych mediów, które są zaskoczone wypowiedzią ministra.

Najnowsze