Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia

Sanah
Autor: materiały prasowe

Sanah jest nie tylko świetną i cenioną wokalistką na polskiej scenie , ale także bardzo kreatywną duszą. Piosenkarka z wielką przyjemnością tworzy teksty i muzykę dla innych artystów i świetnie spełnia się w tej roli. Jakie piosenki, tak naprawdę należą do jej autorstwa? Zdradzamy wszystko poniżej!

Sanah bez dwóch zdań jest objawieniem muzycznym ostatnich lat. Wokalistka pewnym siebie krokiem wtargnęła na polski muzyczny rynek i pokazała wszystkim, na co ją stać. Już po pierwszym wydanym przez nią utworze, a przypomnijmy, że był to singiel zatytułowany Bez Słów, który został opublikowany w serwisie YouTube wokalistka dała poznać się światu od bardzo kreatywnej, sentymentalnej i wzruszającej strony. Sanah bez wątpienia ma głowę pełną pomysłów, a jej wyobraźnia nie zna granic. Dziewczyna pisze niestandardowe teksty i tworzy oryginalną muzykę, która jest na tyle ciekawa, że chętnie czerpią z niej również inni wokaliści. Okazuje się, że Sanah nie jest artystką, która zamyka się tylko i wyłącznie na swoje własne sukcesy. Piosenkarka tworzę zarówno muzykę, chórki, jak i teksty piosenek dla innych wokalistów, którzy pragną ją do tego zaangażować.

Sanah ma na swoim koncie współpracę z różnymi znanymi wokalistami z polskiej sceny, których muzykę znamy i słuchamy na okrągło. Jeśli jesteście ciekawi, jakie piosenki dla innych artystów napisała Zuzanna Jurczak, znana światu pod pseudonimem Sanah, to koniecznie obejrzyjcie powyższe wideo.

Sanah - piosenki dla innych artystów

Sanah ma na swoim koncie współpracę z różnymi artystami. Jednak jej największym sukcesem w tej dziedzinie jest stworzenie tekstu piosenki dla Roxie Węgiel Half of My Heart, która została wydana w 2019 roku. Utwór ten został zaprezentowany na debiutanckim albumie artystki. To jednak nie koniec! Sanah ma też swoje muzyczne udziały przy otworach innych polskich artystów. Z wideo dowiecie się jakich! 

Piosenki, które Sanah napisała innym artystom, a ty nie miałeś o tym pojęcia
Najnowsze