Sanah

i

Autor: WBF

Sanah zapowiada coś wielkiego. Czy ogłosi premierę nowej płyty?

2021-03-11 14:03

Sanah to jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce. Jej fani już wkrótce mogą liczyć na nowości. Na Instagramie piosenkarka zapowiedziała, że już w piątek 12 marca ogłosi "coś wielkiego". Rozpoczęły się spekulacje, o co może chodzić. Wiele wskazuje na to, że Sanah ogłosi datę premiery nowej płyty, z której pochodzi jej ostatni hit Ale Jazz!.

Sanah to objawienie muzyczne 2020 roku. To ona podbijała wszelkie listy przebojów. W tym roku również zamierza odnosić sukcesy. Udało się jej to już za sprawą piosenki Ale Jazz!, którą nagrała razem z Vito Bambimo. Jednak to nie koniec nowości. Już kilka miesięcy temu Sanah zapowiedziała, że wiosną 2021 roku pojawi się jej kolejny album. To właśnie z niego pochodzi jej ostatni przebój. Ostatnio na Instagramie Sanah zapowiedziała, że tego dnia należy spodziewać się informacji. - Chciałam tylko powiedzieć, że w najbliższy piątek ogłosimy coś wielkiego - przekazała w relacji. Szybko rozpoczęły się spekulacje, o co chodzi. Większość myśli, że to właśnie 12 marca pojawi się data premiery nowego albumu. Jaki będzie jej nowy krążek? Można podejrzewać, że będzie różnił się od dotychczasowej twórczości młodej artystki.

Nowa płyta Sanah

Album Sanah to jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt tego roku. W 2020 wokalistka przyzwyczaiła nas do alternatywnych, melancholijnych brzmień. Utwory Szampan, Królowa dram i Duszki stały się ogromnymi hitami na Spotify oraz w rozgłośniach radiowych. Ostatnio Sanah zaskoczyła nieco innym brzmieniem. Ale Jazz!, czyli jej duet z Vito Bambino, nadal utrzymany jest w alternatywnej stylistyce, ale zachęca też do tańca. TO właśnie ta piosenka jest pierwszym singlem z nadchodzącego albumu, więc można podejrzewać, że tym razem Sanah porwie nas do zabawy w rytm jej nowych utworów.

Sanah zdradziła kulisy tworzenia hitów i opowiedziała o swojej tęsknocie [WYWIAD]

Sanah na Eurowizję 2021?

Część internautów uważa, że zapowiadana przez Sanah nowość to wcale nie nowa płyta, a potwierdzenie jej udziału w tegorocznym Konkursie Piosenki Eurowizji. To właśnie w piątek 11 marca Telewizja Polska ogłosi nazwisko nowego reprezentanta Polski. Dotychczasowe informacje wskazują jednak, że będzie to Rafał Brzozowski. Nie ma jednak wątpliwości, że wiele osób marzy o udziale Sanah w konkursie. Sama artystka nie wydaje się jednak zainteresowana. Wielokrotnie powtarzała, że nie czuje się na siłach, ponieważ bardzo stresuje się podczas występu. Jak mówiła, nie chciałaby brać na swoją odpowiedzialność reprezentowanie kraju na arenie międzynarodowej.

Sonda
Sanah na Eurowizję 2020 - dobry pomysł?

Sanah - kim jest?

Sanah - jak nazywa się naprawdę? Ile ma lat? Jaki ma wzrost? Internauci często szukają odpowiedzi na to pytanie. Prawdziwe imię i nazwisko Sanah to Zuzanna Jurczak. Gwiazda ma 23 lata. Urodziła się 2 września 1997 roku. Mierzy 160 centymetrów. Mieszka w Warszawie. Na rynku muzycznym pojawiła się niespodziewanie. Wcześniej próbowała swoich sił w The Voice Of Poland, jednak nie przeszła pre-castingów. Po premierze jej pierwszej płyty została nazwana żeńską wersją Dawida Podsiadły.