Sanah wygrywa polski YouTube! Piosenka Ale jazz jest numerem jeden!

Sanah
Autor: Screen z YT: sanah, Vito Bambino - Ale jazz! / Sanah

Sanah znowu jest numerem jeden! Ta wokalistka dobrze wie, w jaki sposób zaistnieć na polskim YouTube. Jej najnowsza piosenka Ale jazz zrobiła w sieci prawdziwą furorę i cały czas utrzymuje się na wysokim poziomie. Więcej o sukcesie młodej wokalistki przeczytacie poniżej!

Sanah bez wątpienia jest muzycznym odkryciem 2020 roku! Młoda wokalistka mimo osiągniętych sukcesów nie osiadła na laurach i cały czas prężnie pracuje nad swoją karierą w muzycznej branży. Nowy rok jest dla niej następnym wyzwaniem, z którym jak widać radzi sobie nad wyraz dobrze. Sanah wydaje nowe piosenki bez większych zapowiedzi, które chwilę po premierze odbijają się w sieci szerokim echem. Rozgłosu i pozytywnych komentarzy na temat muzyki wokalistki nie brakuje, dlatego też ponowne bycie w serwisie YouTube numerem jeden nie powinno nikogo dziwić. Sanah wielokrotnie była już królową polskiego YouTube'a, które jak wiemy w dzisiejszych czasach jest najlepszym wyznacznikiem dobrej muzyki i docenianych artystów.

Sanah dokładnie 14 stycznia 2021 roku opublikowała swój najnowszy singiel zatytułowany Ale jazz, który dzięki pnącym się w górę wyświetleniom znalazł się na samym szczycie polskiej karty na czasie. Piosenka zebrała dużo ponad milion wyświetleń, a także ponad 2 tysiące komentarzy. 

Ale jazz od Sanah numerem jeden! To nie pierwszy sukces gwiazdy

Sanah numerem jeden na YouTube 

Sanah jest królową polskiego YouTube'a! Jej najnowsza piosenka Ale jazz została doceniona przez widzów i znalazła się na szczytowym rankingu najlepiej oglądanych treści w sieci. Jej piosenka już niebawem osiągnie 2 miliony wyświetleń i idealnie wkomponuje się w jej dotychczasowe muzyczne osiągnięcia.

Najnowsze