Piosenka ze świątecznej reklamy Apartu. Kto ją śpiewa i co to za utwór?

2020-11-19 12:08 Ewelina Kulasza
Piosenka ze świątecznej reklamy Apartu. Kto ją śpiewa i co to za utwór?
Autor: Screen z YouTube/Apart Piosenka ze świątecznej reklamy Apartu. Kto ją śpiewa i co to za utwór?

Choć do świąt zostało jeszcze trochę czasu, to półki sklepowe obfitują w dekoracje świąteczne i nie tylko. Podobnie jest również z telewizją, ponieważ od pewnego czasu zaczęły pojawiać się reklamy, które przepełnione są magią świąt. Najnowsza reklama Apartu również taka jest, a urozmaica ją piosenka, którą słychać w tle. Na ESKA.pl zdradzamy wam nie tylko jej tytuł ale również wykonawcę.

Piosenka ze świątecznej reklamy Apartu - co to za utwór i kto go śpiewa? Nad tą kwestią zastanawia się każdy, kto właśnie zobaczył najnowszą reklamę jubilerskiego salonu w telewizji. Przedsiębiorstwo Apart, sukcesywnie wypuszcza do sieci reklamy, które są uwielbiane przez widzów. Są one nie tylko bardzo subtelne i kobiece, ale również mają w sobie to coś. Często występują w nich znane osoby ze świata show-biznesu lub piękne modelki, a nawet modele. Co ciekawe, najczęściej możemy zobaczyć w spotach jubilerskiego salonu, uczestników programu Top Model, którzy wciąż rozwijają swoją karierę w modelingu. Reklamy są tematyczne, ale również okazjonalne. Tym razem naszym oczom ukazała się świąteczna, w której główną rolę gra Anna Lewandowska, Julia Wieniawa i Małgorzata Socha.

Najnowsza reklama Apartu obfituje w przepiękne kadry, które ukazują magię świąt i śnieżnobiałą zimę. Niejedna osoba, która widziała tę reklamę, po prostu się zakochała i poczuła świąteczny klimat. Dużą uwagę oprócz tego co się w niej dzieje, przykuwa również piosenka. Kto ją śpiewa? Jaki jest jej tytuł? Zdradzamy poniżej.

Piosenka z reklamy Apartu - kto śpiewa?

Jak brzmi tytuł piosenki ze świątecznej reklamy Apartu? Otóż muzycznym tłem klipu jest utwór Zbigniewa Wodeckiego - Lubię wracać tam gdzie byłem, który został wydany w 1994 roku. Poniżej możecie zobaczyć nie tylko świąteczną reklamę, ale usłyszeć również całą piosenkę, która idealnie wpasowała się w klimat.

Fit słodycze [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #10
Najnowsze