Piosenka z tekstów mamy. Która najlepsza? [GŁOSOWANIE]

2020-07-13 13:40 Ewelina Kulasza
Piosenka z tekstów mamy. Która najlepsza? [GŁOSOWANIE]
Autor: Screeny z: YouTube/Mateusz Ciawłowski, YouTube/Clueey Mateusz Ciawłowski i Ola z kanału Clueey

Pamiętacie piosenkę z tekstów mamy, o której było głośno w 2018 roku? To absolutny hit internetu, który zna chyba każdy. Niedawno jej autor Mateusz Ciawłowski opublikował akustyczną wersję pierwszej wersji utworu. Co ciekawe, tego typu piosenkę stworzyła jeszcze jedna youtuberka. Która piosenka ze słów mamy jest fajniejsza? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Piosenka z tekstów mamy to absolutny hit, który powinien usłyszeć każdy! Prawdziwe słowa, które z pewnością wypowiedziała niejedna mama znalazły się w jednym mixie. Internetowy hit zapoczątkował Mateusz Ciawłowski pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego. Polski youtuber śpiewa oraz tworzy własne kawałki, tym samym zdobywając sympatię wielu internautów. Na platformie YouTube jego kanał subskrybuje ponad 325 tys. osób, a piosenkę z tekstów mamy odtworzyło już blisko 6 mln słuchaczy. Kreatywny chłopak stworzył również kawałek z komentarzy widzów, oraz inne teksty, które z pewnością każdy z nas usłyszał z ust innej osoby w swoim życiu. Dodatkowo kilka dni temu na widzów chłopaka czekała miła niespodzianka. Mateusz opublikował akustyczną wersję swojego hitu piosenka z tekstów mamy, która ujrzała światło dzienne dokładnie dwa lata temu. Tym ruchem youtuber na nowo przywołał pozytywne wspomnienia i znowu króluje w sieci ze swoim kawałkiem.

Moda na kreatywne piosenki ze słów dzieci, rodziców, nauczycieli i nie tylko wciąż trwa. Nagrywa je nie tylko Mateusz Ciawłowski, ale również popularna wokalistka Magda Bereda, a także Ola z kanału Clueey. Mateusz i Ola są jedynymi youtuberami, którzy stworzyli muzyczne numery z tekstów mamy. Komu kreatywna twórczość wyszła lepiej? Który kawałek brzmi ciekawiej i bardziej wpada w ucho?

Szybka Seria 2020: Czarek Czaruje zdradził swój największy sekret! Zaliczył MEGA wpadkę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Piosenka z tekstów mamy - GŁOSOWANIE

Piosenka z tekstów mamy to absolutny hit! Oddajcie głos w naszej sondzie poniżej i zagłosujcie - który kawałek podoba wam się najbardziej. Czy będzie to utwór Mateusza Ciawłowskiego, a może piosenka Oli z kanału Clueey? Poniżej możecie ich posłuchać, a następnej koniecznie dajcie znać - która wersja przemawia do was bardziej. 

Najnowsze