Gwiazdy jednego hitu - pamiętasz tych artystów i ich kultowe kawałki?

2020-07-13 11:33 Ewelina Kulasza
Gwiazdy jednego hitu
Autor: JOSE HUESCA/East News, screen z YouTube: Michel Teló, Som Livre, natalieimbrugliaVEVO

Niektóre gwiazdy w show-biznesie 'żyją' głośno tylko przez chwilę, kiedy ich nowa piosenka staje się wielkim hitem i śpiewa ją dosłownie prawie każdy! Niestety gdy wydają kolejne kawałki, nie cieszą się one już zainteresowaniem, a niekiedy są nawet bardzo słabe. Które gwiazdy można nazwać artystami jednego hitu? Z jakich piosenek zasłynęły? Zobaczcie poniżej.

Gwiazdy jednego hitu miały swoje pięć minut, kiedy ich najnowszy kawałek ujrzał światło dzienne i od razy stał się wielkim wow. Piosenki poprzez trafienie w gusta odbiorców, stawały się wakacyjnymi hitami i nie tylko. Do artystów, którym można nadać nazwę 'gwiazdy jednego hitu' należą między innymi dziewczyny z grupy Las Ketchup, które w 2002 roku podbiły muzyczny rynek dzięki piosence Asereje. Co ciekawe, cztery lata później do girlsbandu dołączyła artystka Rocio i z kawałkiem Bloody Mary, dziewczyny reprezentowały Hiszpanię podczas 51. Konkursu Piosenki Eurowizji w Atenach. Finalnie zajęły 21. miejsce, ale mało kto o tym wie. Mimo iż zespół ma na swoim koncie więcej piosenek, to najbardziej kojarzony jest właśnie z Asereje. Numer do dzisiaj puszczany jest w niektórych stacjach radiowych i wiele osób bawi się do jego brzmień. Piosenka stała się hitem nie tylko ze względu na swoją melodię, ale również wakacyjny teledysk i charakterystyczną i niebanalną choreografię, którą tańczył prawie każdy.

Które gwiazdy należą do grona artystów jednego hitu? Zobaczcie koniecznie w naszej galerii poniżej.

Domowe Granie: Sandra Rugała z koncertem na ESKA.pl! Zaśpiewała wielkie hity!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Artyści jednego hitu - GALERIA

Jesteście ciekawi, kto oprócz girlsbandu grającego muzykę pop, flamenco i chillout zalicza się do grona gwiazd jednego hitu? Którzy wokaliści i jakie ich piosenki miały w show-biznesie swoje przysłowiowe pięć minut? Jest ich naprawdę wiele! Zobaczcie te najważniejsze i najgłośniejsze koniecznie w naszej galerii - być może przypomną wam się stare, dobre czasy. 

Najnowsze