Piosenka z serialu Dom z Papieru cały czas hitem! Najnowsze wykonanie lepsze od oryginału?

2020-09-11 11:12 Ewelina Kulasza
Dom z papieru
Autor: Materiały Prasowe

Mało który serial może pochwalić się takim sukcesem jak Dom z papieru. Widzowie na całym świecie z niecierpliwością wyczekują jego kolejnego sezonu. Produkcja zachwyciła fanów nie tylko fabułą, ale również sympatycznymi aktorami oraz ścieżką dźwiękową. Zdecydowanym hitem jest kawałek z czołówki serialu. Jak brzmi w wersji męskiej? Będziecie oczarowani!

Serial La Casa De Papel, czyli Dom z Papieru zrobił ogromne wrażenie na wielu widzach. Zachwycają się nim nie tylko fani z Polski, ale również z innych krajów na świecie. Serial nie tylko trzymał w napięciu ze względu na swoją fabułę, ale również pozwolił nacieszyć ucho ciekawą ścieżką dźwiękową. Najpierw widzowie byli oczarowani piosenką z czołówki My Life is Going On, a później gdy pojawił się singiel Bella Ciao Tia Amo, zachwycili się ponownie. To prawdziwe hity, które nie tylko robiły furorę w aplikacji TikTok, ale także na platformie YouTube.

Piosenki z serialu Dom z Papieru szybko stały się hitami i słuchał ich dosłownie każdy. Oczywiście w sieci zaczęło pojawiać się sporo przeróżnych coverów, które zdobyły uznanie internautów. Nagrania publikowane były na YouTubie z rożnych zakątków świata - Indii, Ameryki, Hiszpanii oraz z Polski.

Dom z Papieru - piosenka z czołówki serialu

W oryginale, piosenkę z czołówki serialu Dom z Papieru śpiewa Cecilia KrullMy Life is Going On w jej wykonaniu zgromadził już ponad 85 milionów odsłon na YouTube. Zastanawialiście się kiedyś, jak singiel z czołówki waszego ulubionego serialu brzmiał w wersji męskiej? Teraz możecie to sprawdzić! W sieci, a dokładnie na kanale It's MusiciaN, pojawiło się właśnie takie nagranie. Mężczyzna zdecydował się nagrać cover piosenki z serialu Dom z Papieru. Zobaczcie jak mu wyszło! Cover brzmi lepiej od oryginału?

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
Najnowsze