Rusza Nowa kampania Radia ESKA. Tak działają Hity na Czasie!

i

Autor: mat. pras. Rusza Nowa kampania Radia ESKA. Tak działają Hity na Czasie!

radio eska

Piosenka z reklamy Radia ESKA to hit tego lata! Co to za utwór? Sprawdź!

2024-06-20 13:45

"Tak działają hity na czasie" – to hasło nowej kampanii wizerunkowej Radia ESKA. W spocie, w którym wystąpili doskonale znani wam z aktorzy, wykorzystano jeden z najpopularniejszych aktualnie singli. Kto śpiewa utwór z reklamy Radia ESKA? Sprawdźcie już teraz!

Piosenka z reklamy Radia ESKA - co to za utwór i kto go śpiewa? Koło tego hitu nie da się przejść obojętnie! W sieci zadebiutowała właśnie nowa kampania wizerunkowa Radia ESKA, której hasło to "Tak działają hity na czasie". W zrealizowanym przez TIME S.A. klipie widzimy dwoje ludzi, którzy dają się ponieść muzyce i... całują na środku autostrady. Gwiazdami reklamy są Natalia Sierzputowska, doskonale znana widzom z takich filmowych hitów, jak "Teściowie", "Banksterzy" czy "Cały ten seks" oraz Dawid Kunicki, którego możecie kojarzyć z hitowych seriali "Bunt", "Na sygnale" czy "Na dobre i na złe". Najważniejsza w tym wszystkim jest jednak muzyka! W produkcji wykorzystano jeden z największych, o ile nie największy hit 2024 roku.

Zobacz też: Rusza Nowa kampania Radia ESKA. Tak działają Hity na Czasie!

Tak działają Hity na Czasie! Nowa kampania Radia ESKA

Piosenka z reklamy Radia ESKA

Obok tego hitu trudno przejść obojętnie! W nowej kampanii wizerunkowej Radia ESKA wykorzystano wielki hit Artemasa - "I like the way you kiss me", która cieszy się popularnością na całym świecie, również w Polsce. Numer tygodniami okupował szczyt notowania Gorąca 20 Radia ESKA.

Chcieliśmy pokazać pozytywną zmianę, którą niesie za sobą włączenia Radia ESKA i podkreślić DNA marki. Kreacja jest bardzo muzyczna, utwór po który sięgnęliśmy to dzisiaj jedna z najpopularniejszych piosenek na świecie - wyjasnił wybór Andrzej Descours, brand manager Radia ESKA.