Rusza Nowa kampania Radia ESKA. Tak działają Hity na Czasie!

i

Autor: mat. pras. Rusza Nowa kampania Radia ESKA. Tak działają Hity na Czasie!

Tak działają Hity na Czasie!

Rusza Nowa kampania Radia ESKA. Tak działają Hity na Czasie!

2024-06-19 18:49

"Tak działają hity na czasie" – to hasło nowej kampanii wizerunkowej Radia ESKA. W kreacji wykorzystano utwór "I like the way you kiss me" Artemasa. Hity, które każdego dnia możecie usłyszeć na antenie Radia ESKA, łączą słuchaczy w każdym miejscu.

Przyznajcie się, kto z Was nie nucił przynajmniej raz wielkiego wiosennego hitu Artemasa - "I like the way you kiss me"? Przebój, który można śmiało rzec, jest nie tylko hitem wiosny, ale nawet całego roku 2024, przez długi czas, dzięki Waszym głosom, okupował pierwsze miejsce Gorącej 20 Radia ESKA. O tym, że muzyka ma ogromną moc i łączy ludzi mogliśmy się przekonać wielokrotnie, nie inaczej jest w przypadku Hitów na Czasie w Radiu ESKA!

Kreację opartą na 20” spocie video zobaczyć będzie można w internecie oraz TV, a także w przestrzeni miejskiej i podczas eventów. Kampanii towarzyszyć będzie konkurs, w którym słuchacze stacji będą mogli stworzyć własne wersje reklamy i pokazać, jak na nich działają hity na czasie.

Tak działają Hity na Czasie! Nowa kampania Radia ESKA

Chcieliśmy pokazać pozytywną zmianę, którą niesie za sobą włączenia Radia ESKA i podkreślić DNA marki. Kreacja jest bardzo muzyczna, utwór po który sięgnęliśmy to dzisiaj jedna z najpopularniejszych piosenek na świecie - komentuje Andrzej Descours, brand manager Radia ESKA.

Za opracowanie koncepcji kreatywnej kampanii odpowiada dział promocji Radia ESKA. Producentem reklamy jest TIME S.A. Za zakup i planowanie mediów odpowiada dział promocji Radia ESKA oraz dom mediowy Starcom.

Gwiazdami nowej kampanii Radia ESKA - Tak działają Hity na Czasie!, których drogi przecinają się na zakorkowanej autostradzie, są Natalia Sierzputowska, doskonale znana widzom z takich filmowych hitów, jak "Teściowie", "Banksterzy" czy "Cały ten seks" oraz Dawid Kunicki, którego mogliście oglądać w serialu "Bunt", "Na sygnale" oraz "Na dobre i na złe". Koniecznie włączcie Radio ESKA, a może i Wam tego lata przydarzy się coś niesamowitego!

Kampania potrwa do końca sierpnia.