Piosenka z reklamy Radia ESKA - kto śpiewa i jaki jest jej tytuł?

2021-07-12 16:10
Janek Pirowski i Pawełek
Autor: ESKA

Jak wakacje, to tylko z Radiem ESKA! Tym bardziej, że latem możecie liczyć na jeszcze więcej Hitów Na Czasie. W sieci zadebiutował właśnie najnowszy spot z udziałem waszych ulubionych prezenterów, którzy towarzyszą wam codziennie na antenie. W klipie nie zabrakło jednego ze wspomnianych Hitów Na Czasie. Kto śpiewa piosenkę z reklamy Radia ESKA?

Piosenka z reklamy Radia ESKA - tytuł i wykonawca: te dwie kwestie interesują wszystkich, którzy mieli okazję zobaczyć już przygotowany specjalnie na lato spot wizerunkowy ich ulubionej stacji radiowej. W zapowiadającym wakacyjną ramówkę i trwającym 20 sekund wideo wystąpili niemalże wszyscy prezenterzy Radia ESKA, którzy codziennie zarażają was pozytywną energią na cały dzień, serwując wasze ulubione kawałki muzyczne. Gdy mowa jednak o radiu, a tym bardziej o jeszcze większej ilości hitów na czasie, to w reklamie nie mogło zabraknąć jednego, prawdziwego Hitu Na Czasie. W spocie użyto piosenkę, którą słuchacze powinni już doskonale kojarzyć z anteny Radia ESKA. Ten numer był już numerem jeden w Gorącej 20, a licznik pod zamieszczonym na YouTubie teledyskiem pokazuje już 8 milionów wyświetleń.

Sonda
Podoba ci się nowy spot Radia ESKA?

Piosenka z reklamy Radia ESKA - kto śpiewa i jaki tytuł?

12 lipca wystartowała kampania reklamowa Radia ESKA. Spot z udziałem prezenterów stacji promuje letnią ramówkę hasłem Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie! Widzów i internautów interesuje to, do kogo należy utwór, który został wykorzystany w klipie. W reklamie wakacyjnej ramówki Radia ESKA wykorzystano utwór sanah Invisible Dress (Maro Music x Skytech Remix).

Obowiązująca do końca sierpnia wakacyjna ramówka ESKI opiera się na większej ilości muzyki w programie. W wakacje stawiamy na nasz znak rozpoznawczy: starannie wyselekcjonowane, najbardziej aktualne Hity Na Czasie - mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy & muzyczny Radia ESKA. W paśmie dziennym oferujemy świetnie ułożone muzyczne sety składające się z kilkunastu hitów granych bez przerywania blokiem reklamowym.

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze