Radio ESKA z wakacyjną ramówką! Na Lato mamy jeszcze więcej Hitów Na Czasie!

2021-07-12 15:56
Radio ESKA z wakacyjną ramówką! Na Lato mamy jeszcze więcej Hitów Na Czasie!
Autor: Radio ESKA Radio ESKA z wakacyjną ramówką! Na Lato mamy jeszcze więcej Hitów Na Czasie!

12 lipca 2021 wystartowała kampania reklamowa Radia ESKA. Spot z udziałem prezenterów stacji promuje letnią ramówkę hasłem Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie! Poznajcie szczegóły już teraz i obejrzyjcie letni spot już teraz!

Obowiązująca do końca sierpnia wakacyjna ramówka ESKI opiera się na większej ilości muzyki w programie. W wakacje stawiamy na nasz znak rozpoznawczy: starannie wyselekcjonowane, najbardziej aktualne Hity Na Czasie. W paśmie dziennym oferujemy świetnie ułożone muzyczne sety składające się z kilkunastu hitów granych bez przerywania blokiem reklamowym.

- mówi Olgierd Wojtkowiak, dyrektor programowy & muzyczny Radia ESKA.

Wakacyjną ofertę programową sieci uzupełniają najważniejsze wiadomości o poranku oraz całodniowe raporty o lokalnej pogodzie, utrudnieniach w ruchu i wakacyjnych imprezach w mieście. W porannym paśmie stacja zaprasza każdego dnia do innej konkursowej aktywności. W poniedziałek ESKA Płaci Twoje Rachunki, we wtorek ESKA Robi Pępkowe (zabawa dla spodziewających się dziecka), w środę ESKA Zrobi Ci OFFline (do wygrania jest weekend z detoksem cyfrowym), a w czwartek ESKA Tankuje Do Pełna (do wygrania pełen bak paliwa). Piątek zarezerwowany jest na najważniejsze muzyczne premiery tygodnia w ramach New Music Friday. Jeszcze w lipcu słuchacze ESKI będą mogli wygrać karnety na tegoroczny Fest Festival

Piosenka z reklamy Radia ESKA - kto śpiewa i jaki jest jej tytuł?

W Radiu ESKA Na Lato: Jeszcze Więcej Hitów Na Czasie!

Radio ESKA - letnia ramówka

Spot promujący letnią ramówkę stacji pojawi się w telewizyjnych kanałach tematycznych i internecie w wersjach 20 i 15 sekundowych. Chcieliśmy pokazać DNA marki ESKA, które wyraża się w pozytywnej energii przenoszonej za pośrednictwem muzyki

- mówi Andrzej Descours, brand manager Radia ESKA. W spocie wykorzystano utwór sanah pt. Invisible Dress (Maro Music x Skytech Remix). Za opracowanie koncepcji kreatywnej kampanii odpowiada Dział Promocji Radia ESKA. Producentem reklamy jest ZPR Media.

Najnowsze