Piosenka z reklamy TVN jesień 2019 - kto ją wykonuje?

2019-08-22 15:47 A.D.
TVN
Autor: tvn.pl/wideo

Z nadejściem jesieni możemy się cieszyć nie tylko kolorowymi liśćmi na drzewach, czy lasami pełnymi grzybów. Gdy Polskę opuszczają ptaki, do naszych telewizorów powracają wielkie gwiazdy. Poznaliśmy programy i seriale, które śledzić będziemy mogli w telewizji TVN już od września. W zwiastunie usłyszymy również niezwykły utwór.

Jesień niebawem zagości w TVN! Do ramówki powrócą nasze ulubione programy i oczywiście nowe odcinki popularnych seriali. Widzowie już teraz z pewnością zacierają ręce na samą myśl o nadchodzącej edycji popularnych talent-show. 22 sierpnia zobaczyliśmy pierwszą zapowiedź tegorocznej jesieni w TVN. Zapowiada się naprawdę niezwykły sezon. Kto wykonuje piosenkę z reklamy TVN na jesień 2019? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej!

Zobacz też: Koniec z reklamami sponsorowanymi na Facebooku? Czym jest Off-Facebook Activity?

Piosenka z reklamy TVN jesień 2019 - kto ją wykonuje?

Piosenka z reklamy TVN na jesień 2019 to Major Lazer - Powerful (feat. Ellie Goulding & Tarrus Riley). Utwór idealnie wpisuje się w klimat całej zapowiedzi, która jest delikatna, romantyczna i pełna kolorów! Wygląda na to, że czeka nas niezwykła jesień. Spot zobaczyć możecie poniżej. 

Najnowsze