Piosenka z reklamy Lotto - co śpiewa Kamil Bednarek?

2018-10-15 12:57
Piosenka z reklamy Lotto - co śpiewa Kamil Bednarek?
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER EAST NEWS

Jak się nazywa piosenka, którą Kamil Bednarek śpiewa w reklamie Lotto? Poznajcie historyczny utwór na ESKA.pl

Piosenka z reklamy Lotto - Kamil Bednarek śpiewa bardzo ważny utwór. Jak się nazywa piosenka z reklamy Lotto? Jaki ma tytuł? Szczegóły podrzucamy na ESKA.pl. Jeden z najlepszych polskich wokalistów na pewno długo się nie zastanawiał, czy wziąć udział w całym przedsięwzięciu. Cel jest bowiem bardzo godny!

Piosenka z reklamy Lotto - co śpiewa Kamil Bednarek?

Osoby odpowiedzialne za loterię Lotto, organizowaną przez Totalizator Sportowy, postanowiły oddać hołd na 100-rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Przygotowano Zakłady Specjalne, z których zysk zostanie przekazany na Program Stypendialny. Aż 100 najlepszych studentów otrzyma pieniądze! Losowanie już 10 listopada 2018.

Serce nie sługa - PIOSENKA Z FILMU w sieci! Zobaczcie teledysk do utworu Ani Dąbrowskiej

Kamil Bednarek mówi o tym w spocie reklamowym, który pojawił się na początku października. Wcześniej jednak śpiewa polską pieśń legionową pt. Hej, hej ułani. To utwór opowiadający o miłości i uwielbieniu kobiet do ułanów. Refren: Hej, hej, ułani, malowane dzieci, pojawił się przed I wojną światową.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze