Piosenka z reklamy Lancome 2021 - co to za utwór i kto śpiewa go w oryginale?

2021-08-05 11:05
Lancome - piosenka z reklamy
Autor: Screen z YouTube/fashiongonerogue

Od dłuższego czas nie tylko w telewizji, ale także w internecie pojawia się reklama ekskluzywnych perfum marki Lancome. W roli głównej występuje gwiazda Disneya, czyli aktorka Zendaya, natomiast w tle słychać zapadającą w pamięci piosenkę. Kto śpiewa ją w oryginale? Jaki jest jej tytuł? Sprawdźcie poniżej.

Piosenka z reklamy Lancome 2021 - co to za utwór i kto śpiewa go w oryginale? Odpowiedzi na takie pytania szuka niejedna osoba, która właśnie natknęła się na reklamę francuskiej marki. Mowa o Lancome, międzynarodowym przedsiębiorstwie przemysłu kosmetycznego, wchodzącego w skład grupy L’Oréal. Marka Lancome głównie kojarzona jest z damskimi perfumami, które są pożądane na rynku, a reklamowały je najpopularniejsze nazwiska show-biznesu. Dla przykładu zapach Trésor reklamowała Isabella Rosselini, Kate Winslet, Penelope Cruz, a zapach La Vie Est Belle Julia Roberts. Oczywiście marka Lancome ma w swojej ofercie dużo innych zapachów, a w ostatnich latach na popularności zyskały perfumy Idôle. Delikatna reklama z dziewczyną, która jedzie na białym koniu dotyczy właśnie tego zapachu i co ciekawe, interesuje się nią coraz więcej osób. Choć minęło już kilka lat od premiery spotu, ponieważ powstał w 2019 roku to wciąż emitowany jest w telewizji i sieci, a piosenki która leci w tle szuka wiele osób. Co to za utwór?

Gwiazdy, które zagrały koncerty w Polsce tylko jeden raz

Piosenka z reklamy Lancome

I put my armor on, show you how strong how I am, I put my armor on, I'll show you that I am - takimi słowami piosenki rozpoczyna się reklama marki Lancome. Co to za numer? Oczywiście chodzi o kawałek z repertuaru australijskiej piosenkarki Sia, który zatytułowany jest Unstoppable. Co ciekawe, Sia zadebiutowała z piosenką na rynku muzycznym w 2016 roku, a dwa lata później numer został wykorzystany do reklamy perfum Lancome - Idole. Poniżej możecie posłuchać Unstoppable w oryginale. Będziecie zachwyceni - piosenka szybko wpada w ucho!

Najnowsze