Piosenka z 1977 roku hitem na TikToku. Wideo nagrane na deskorolce ma 40 milionów odsłon!

2020-10-11 17:46 Maksymilian Kluziewicz
Matura 2020 na Tik Toku
Autor: pixabay.com Tik Tok

Choć każdego dnia na świecie wypuszczanych są tysiące utworów muzycznych, to w Stanach Zjednoczonych i nie tylko numerem jeden jest aktualnie singiel, który miał swoją premierę w... 1977 roku! Tak, tak, ponad 40 lat temu! Jak to możliwe? Oczywiście dzięki wideo na TikToku, które stało się viralem. Co to za utwór i kto go wykonuje? Odpowiedź znajdziecie na ESKA.pl.

Tik Tok - wideo z mężczyzną jadącym na deskorolce bije rekordy popularności, a co za tym idzie, piosenka w nim użyta tak samo. Sposób działania najpopularniejszej obecnie apki internetowej bywa często niezrozumiały dla jej użytkowników. Niektórzy twórcy dwoją się i troją, by wymyślić coś zaskakującego, a momentami wystarczy przejechać się na deskorolce i popijać w międzyczasie napój, by odnieść sukces na całym świecie. Przekonał się o tym niejaki tiktoker o nicku 420doggface208, którego wideo zostało odtworzone 40 milionów razy! A ta liczba stale rośnie... 

420doggface208 ma, co prawda, zweryfikowane konto i ponad trzy miliony obserwujących, niemniej jednak żaden z jego filmików nie spotkał się nigdy z tak dużym zainteresowaniem jak ten, który prezentujemy poniżej. Mocno skorzystali na tym twórcy hitu, który został użyty jako podkład w wideo. Piosenka znajduje się aktualnie na samym szczycie list przebojów w Stanach Zjednoczonych. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że miała swoją premierę w 1977 roku!

Trendy makijażowe na TikToku! Czy to rzeczywiście działa?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

TikTok - wideo na deskorolce. Co to za piosenka?

Dziś TikTok nie jest tylko platformą służącą zamieszczaniu zabawnych wideo, ale również kreatorem trendów. O potędze apki przekonała się między innymi Taylor Swift, której piosenka Love Story przeżyła drugą młodość za sprawą popularnego wśród użytkowników Tik Toka remiksu. Wdzięczni aplikacji mogą być również członkowie legendarnej grupy Fleetwood Mac. Za sprawą filmiku, który stał się viralem, ich piosenka Dreams jest jednym z najchętniej słuchanych kawałków muzycznych w październiku 2020 roku! 

Najnowsze