Pierwszy taniec Friza i Wersow. Tak będzie wyglądać Fani już wszystko wiedzą!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: WERSOW Pierwszy taniec Friza i Wersow. Tak będzie wyglądać Fani już wszystko wiedzą!

WIELKI DZIEŃ CORAZ BLIŻEJ

Pierwszy taniec Friza i Wersow. Tak będzie wyglądać? Fani już wszystko wiedzą!

2024-04-04 12:06

Ślub Wersow i Friza będzie jednym z najgłośniejszych wydarzeń w internecie. Od kilku lat trwa dyskusja w temacie tego, kiedy para stanie na ślubnym kobiercu. Tak naprawdę od momentu oświadczyn w Grecji, czyli 2021 roku. Wiele wskazuje na to, że w przeciągu najbliższych miesięcy para powie sobie sakramentalne "tak". Niezbitym na to dowodem, według fanów jest pilna nauka choreografii.

Spis treści

  1. Pierwszy taniec Friza i Wersow - wideo

Ślub Friza i Wersow odbędzie się lada chwila, w co nie wątpią najwięksi fani. Jedna z najbardziej wpływowych polskich influencerek opowiadała nam, że wspólnie z Karolem Wiśniewskim planuje stanąć na ślubnym kobiercu w 2024, a najpóźniej w 2025 roku. Ostatecznie wydaje się, że bardziej prawdopodobna jest ta pierwsza data ślubu Wersow i Friza. Kilka miesięcy temu para ujawniła bowiem, że znalazła idealne miejsce na wesele i miałoby ono odbyć się poza granicami Polski. A teraz do tego wszystkiego doszła niespodziewana nauka tańca, co tylko podgrzało plotki o zbliżającym się ślubie. Sami twórcy nie potwierdzają, że uczą się choreografii z myślą o pierwszym tańcu. Wręcz przeciwnie.

Wersow i Friz ujawnili pierwsze takie informacje o ślubie. W końcu jakieś konkrety!

Był gwiazdą „Na dobre i na złe” i nagle zniknął z show-biznesu. Co dzieje się z Bartoszem Obuchowiczem?

Pierwszy taniec Friza i Wersow - wideo

Friz od zawsze dzieli się swoimi pomysłami, ale i planami z fanami. Kilka razy ujawniał, że planuje stworzyć Youtube'owy projekt, czy nauczyć się czegoś nowego w swoim życiu prywatnym. Tak było chociażby wtedy, gdy głośno zapowiadał, że zrealizuje licencję na latanie helikopterem. Co dziwne, nigdy nie chwalił się, że będzie chciał się nauczyć tańczyć. Nie opowiadał też, że taniec jest jego pasją. Dlatego fani od razu połączyli kropki twierdząc, że para trenuje choreografię, którą zaprezentuje podczas pierwszego tańca na weselu.

chyba szykuję się ślub - napisała jedna z fanek;

Może próba na pierwszy taniec???? - zapytała fanka;

Trenowanie do pierwszego tańca? - brzmi jeden z komentarzy;

- czytamy w komentarzach na Instagramie Wersow. Weronika Sowa nie potwierdziła tych rewelacji i twierdzi, że chciała w końcu nauczyć się tańczyć z Frizem, poczuć styl, nawzajem się poczuć i zrozumieć, co druga osoba wymaga.

Sonda
Czy myślisz, że Friz i Wersow uczą się choreografii na pierwszy taniec?