Wersow

i

Autor: screen z YouTube/WERSOW

Pierwszy film na kanale Wersow wyglądał właśnie tak. Dziś mało kto o nim pamięta!

2021-08-20 14:17

Najpopularniejsza influencerka to Weronika Sowa, znana wszystkim jako Wersow i dziewczyna Friza. To właśnie od niego wszystko się zaczęło, lecz w pewnym momencie youtuberka zaczęła sama pracować na swój sukces. Pamiętacie jej pierwszy materiał wideo na kanale? To było ponad dwa lata temu!

Weronika Sowa, znana wszystkim jako Wersow to najpopularniejsza youtuberka i influencerka w naszym kraju. Odkąd pojawiła się w sieci w szybkim tempie zdobyła popularność, dlatego dzisiaj może świętować swoje sukcesy, które są imponujące! Tworzy materiały wideo na YouTube, nagrała płytę z całą Ekipą - Sezon 3, gdzie można znaleźć wiele ciekawych propozycji, stworzyła swoją własną linię kosmetyków, otworzyła sklep z własnymi ubraniami, a w dodatku co chwilę zaskakuje wszystkich przeróżnymi współpracami i zdjęciami na Instagramie. Dziś jest nie tylko idolką wielu nastolatek, ale także ikoną modą, która wyznacza nowe trendy.

Wersow kiedyś i dziś

Wersow - pierwszy film na kanale

Sukces Wersow nie spadł jej z nieba. Dziewczyna zapracowała sobie na swoje nazwisko, dlatego dziś jest w miejscu o którym pewnie nigdy nawet nie śniła. Każdy jednak od czegoś zaczynał, a początki nigdy nie są kolorowe. Tak również było w przypadku Wersow, kiedy zaczynała ze swoim kanałem. Pamiętacie jej pierwszy filmik? Miało to miejsce 10 stycznia 2019 roku! Weronika była wtedy brunetką o krótkich włosach, która zdecydowała się wejść w świat youtuberów. W swoim pierwszym materiale zawarła szczere odpowiedzi na pytania i tym samym dała się poznać widzom jeszcze bardziej. Wcześniej niektórzy mogli kojarzyć ją z kanału jej chłopaka Friza, który stworzył całą Ekipę. Poniżej możecie obejrzeć pierwszy materiał z kanału Wersow. Czy popularni youtuberzy mocno zmienili się przez ponad dwa lata? Będziecie zaskoczeni!

- Od tego się zaczął ten wspaniały kanał! :)

- Trochę tęsknię za taką Werą... uważam, że się zmieniła

- Tęsknie za dawną werką?

- Super film❤️ Po tym filmie zdałam sobie sprawę że kocham cię oglądać I jesteś najlepsza yohtuberka na swiecie?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE