Wersow

i

Autor: screen z YouTube/WERSOW

Zdjęcia Wersow z przeszłości robią furorę w internecie. W szkole była modelką?

2021-08-17 12:27

Weronika Sowa znana wszystkim jako Wersow, robi zawrotną karierę w sieci. Dziś jest najpopularniejszą influencerką w naszym kraju, a w dodatku inspiracją niejednej nastolatki. Czy w szkolnych latach była modelką? Jej zdjęcia z przeszłości robią furorę. Wersow kiedyś wyglądała całkiem inaczej - na pewno jej nie poznacie!

Wersow to zdecydowanie najpopularniejsza gwiazda internetu. Zaczynała małymi kroczkami, najpierw występując w materiałach swojego chłopaka Friza, a następnie zdecydowała się założyć własny kanał. Od tamtej pory rozwija się niczym burza i ani na chwilę nie zwalnia! Własne kosmetyki, sklep z ubraniami, a w dodatku piosenki, którymi razem z całą Ekipą zrobili furorę. Dziś każda nastolatka chce być jak ona i nie ma co się dziwić, jej życie zza ekranu wygląda jak w bajce, a sukcesów pozazdrości jej dosłownie każdy! Wersow jeszcze przed zdobyciem ogromnej popularności wiodła życie zwykłej dziewczyny. Była brunetką, która spotykała się z rówieśnikami, lecz wyróżniała ją jedna rzecz. Mianowicie Weronika próbowała swoich sił jako modelka! Skąd to wiemy? Możemy tylko się domyślać, oglądając jej stare zdjęcia z amatorskich sesji.

Wersow kiedyś i dziś

Jak kiedyś wyglądała Wersow?

Kiedyś Wersow wyglądała całkiem inaczej! Brunetka o krótkich włosach, która ubierała się zgodnie z panującą modą w tamtych czasach. Dziś nie dość, że jest blondynką, ma długie włosy to jeszcze lekko poprawiła swoją urodę o czym mówiła otwarcie niejeden raz. Poniżej możecie zobaczyć jak kiedyś wyglądała Weronika Sowa. Uwaga - możecie jej nie poznać!