Piękny i wzruszający taniec na studniówce. To najpiękniejsze wideo jakie zobaczycie!

2020-01-22 15:47 RW
Piękny i wzruszający taniec na studniówce. To najpiękniejsze wideo jakie zobaczycie!
Autor: screen z filmu na YouTube: STUDNIÓWKA 2020 - Walc - Calum Scott, Leona Lewis - "You Are The Reason" - IV LO Biała Podlaska (YouTube/ IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej) Piękny i wzruszający taniec na studniówce. To najpiękniejsze wideo jakie zobaczycie!

Impreza studniówkowa to ostatnia szansa dla wszystkich uczniów na wyluzowanie się przed egzaminami maturalnymi. Nagrywają śmieszne filmiki, tworzą zabawne prezentacje, a wszystko po to, by za jakiś czas mieć dobre wspomnienia. Tradycją jest zatańczenie poloneza, a w niektórych szkołach nawet walca wiedeńskiego! Tak jest w przypadku jednego z liceów w Białej Podlaskiej.

Studniówka 2020 to wydarzenie, na które czekają uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Każdy odlicza czas do wyjątkowego balu, choć jeszcze bardziej zbliża on do najważniejszego egzaminu w życiu. Z okazji studniówek uczniowie w całej Polsce przygotowują prezenty dla swoich nauczycieli, a także nagrywają zabawne filmiki, które za jakiś czas będą wyjątkowym i cennym wspomnieniem. Tradycją liceum w Białej Podlaskiej jest to, że maturzyści po polonezie, tańczą walca. W tym roku zatańczyli do piosenki You Are The Reason, której oryginalnymi wykonawcami są Calum Scott i Leona Lewis. Oglądając wideo, które po 8-dniach zebrało ponad 150 tysięcy wyświetleń można się zachwycić. Wysoko umieszczona kamera zarejestrowała elegancko ubranych maturzystów, znający każdy ruch i układ tańca. A to wszystko na przestronnej sali. Pod wrażeniem tańca byli nauczyciele, ale również internauci, którzy zostali oczarowani przez tegorocznych maturzystów. Wiele osób stwierdziło, że tęskni za swoją studniówką!

Zobacz: Ona by tak chciała na studniówce. Ten hit rozkręci każdą imprezę!

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ

Studniówka 2020 - taniec uczniów liceum

Styczeń to od zawsze czas studniówek, czy też bali maturalnych. Uczniowie nie mogą się doczekać tej imprezy, na której usłyszą największe hity. W tym roku zdecydowanie rządzi numer Ona by tak chciała, za który odpowiada Ronnie Ferrari. W sieci pojawia się coraz więcej filmików, na których uczniowie bawią się w rytm tego numeru. 

Przeczytaj też: Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - mamy KOMENTARZ artysty!

Zanim jednak przyjdzie czas na zabawę, uczniowie stają na parkiecie, by uszanować tradycję. Najpierw polonez, a później przychodzi czas na walc wiedeński. Tak jest w przypadku liceum w Białej Podlaskiej. Uczniowie z poprzedniego rocznika - na tej samej sali - zatańczyli w rytm hitu Perfect - Eda Sheerana. Dwa lata temu zaprezentowali swoje umiejętności w rytm hitu Love On The Brain. W 2020 roku zatańczyli do You Are The Reason, które wykonuje duet Callum Scott i Leona Lewis. Jak wypadli?

To najpiękniejsze wideo, jakie zobaczycie! 

Najnowsze