Piękny i wzruszający taniec na studniówce. To najpiękniejsze wideo jakie zobaczycie!

2020-01-22 15:47
Piękny i wzruszający taniec na studniówce. To najpiękniejsze wideo jakie zobaczycie!
Autor: screen z filmu na YouTube: STUDNIÓWKA 2020 - Walc - Calum Scott, Leona Lewis - "You Are The Reason" - IV LO Biała Podlaska (YouTube/ IV LO im. Stanisława Staszica w Białej Podlaskiej) Piękny i wzruszający taniec na studniówce. To najpiękniejsze wideo jakie zobaczycie!

Impreza studniówkowa to ostatnia szansa dla wszystkich uczniów na wyluzowanie się przed egzaminami maturalnymi. Nagrywają śmieszne filmiki, tworzą zabawne prezentacje, a wszystko po to, by za jakiś czas mieć dobre wspomnienia. Tradycją jest zatańczenie poloneza, a w niektórych szkołach nawet walca wiedeńskiego! Tak jest w przypadku jednego z liceów w Białej Podlaskiej.

Studniówka 2020 to wydarzenie, na które czekają uczniowie ostatnich klas szkół średnich. Każdy odlicza czas do wyjątkowego balu, choć jeszcze bardziej zbliża on do najważniejszego egzaminu w życiu. Z okazji studniówek uczniowie w całej Polsce przygotowują prezenty dla swoich nauczycieli, a także nagrywają zabawne filmiki, które za jakiś czas będą wyjątkowym i cennym wspomnieniem. Tradycją liceum w Białej Podlaskiej jest to, że maturzyści po polonezie, tańczą walca. W tym roku zatańczyli do piosenki You Are The Reason, której oryginalnymi wykonawcami są Calum Scott i Leona Lewis. Oglądając wideo, które po 8-dniach zebrało ponad 150 tysięcy wyświetleń można się zachwycić. Wysoko umieszczona kamera zarejestrowała elegancko ubranych maturzystów, znający każdy ruch i układ tańca. A to wszystko na przestronnej sali. Pod wrażeniem tańca byli nauczyciele, ale również internauci, którzy zostali oczarowani przez tegorocznych maturzystów. Wiele osób stwierdziło, że tęskni za swoją studniówką!

Zobacz: Ona by tak chciała na studniówce. Ten hit rozkręci każdą imprezę!

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ

Studniówka 2020 - taniec uczniów liceum

Styczeń to od zawsze czas studniówek, czy też bali maturalnych. Uczniowie nie mogą się doczekać tej imprezy, na której usłyszą największe hity. W tym roku zdecydowanie rządzi numer Ona by tak chciała, za który odpowiada Ronnie Ferrari. W sieci pojawia się coraz więcej filmików, na których uczniowie bawią się w rytm tego numeru. 

Przeczytaj też: Ronnie Ferrari w Tańcu z Gwiazdami 2020 - mamy KOMENTARZ artysty!

Zanim jednak przyjdzie czas na zabawę, uczniowie stają na parkiecie, by uszanować tradycję. Najpierw polonez, a później przychodzi czas na walc wiedeński. Tak jest w przypadku liceum w Białej Podlaskiej. Uczniowie z poprzedniego rocznika - na tej samej sali - zatańczyli w rytm hitu Perfect - Eda Sheerana. Dwa lata temu zaprezentowali swoje umiejętności w rytm hitu Love On The Brain. W 2020 roku zatańczyli do You Are The Reason, które wykonuje duet Callum Scott i Leona Lewis. Jak wypadli?

To najpiękniejsze wideo, jakie zobaczycie! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze