Ona by tak chciała na studniówce. Ten hit rozkręci każdą imprezę!

2020-01-17 14:30
Ronnie Ferrari ma milion! Pierwszy polski twórca z takim wynikiem
Autor: Rafał Wróblewski / ESKA.pl Ronnie Ferrari ma milion! Pierwszy polski twórca z takim wynikiem

Mimo tego, że mamy już rok 2020, Ona by tak chciała wciąż pozostaje jednym z najchętniej słuchanych numerów w naszym kraju. Hit w wykonaniu Ronniego Ferrariego, który w bardzo szybkim tempie podbił sieć, sprawdza się również świetnie podczas imprez studniówkowych. W trakcie studniówki jednego z liceów w Ostrołęce, zespół zapodał ten popularny utwór, a tłum uczniów oszalał! Zobaczcie wideo na ESKA.pl.

Ronnie Ferrari - piosenka Ona by tak chciała to wciąż jeden z najchętniej coverowanych oraz parodiowanych utworów w polskiej sieci. To także numer, bez którego ciężko wyobrazić sobie jakąkolwiek imprezę, nawet studniówkową! Gdy Ronnie Ferrari umieścił na swoim kanale wersję audio Ona by tak chciała, z pewnością sam nie spodziewał się tego, że w zaledwie kilka miesięcy uda mu się wygenerować takie wyniki, jakie są nieosiągalne nawet dla przedstawicieli sceny muzycznej z zagranicy. Nie dość, że wideo przekroczyło magiczną liczbę stu milionów wyświetleń, to jeszcze zgromadziło ponad milion łapek w górę. Tym samy, Ronnie Ferrari zapisał się w historii jako pierwszy artysta z tak imponującym wynikiem.

W bardzo szybkim tempie, piosenka stała się też jednym z największych imprezowych hymnów 2019 roku. Można ją było usłyszeć na domówkach czy też weselach. Okazuje się, że hit Ronniego Ferrariego doskonale sprawdza się również na studniówkach. Wideo, w którym wystąpili uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Ostrołęce już teraz podbija sieć!

Ona by tak chciała na studniówce

Styczeń to zawsze okres studniówek. Jak można się było spodziewać, wśród kawałków puszczanych na szkolnych imprezach nie mogło zabraknąć bezsprzecznie jednego z największych hitów 2019 roku. Uczniowie I LO w Ostrołęce bardzo entuzjastycznie zareagowali już na pierwsze dźwięki piosenki, a wideo z ich zabawy zostało udostępnione w sieci. Można na nim zobaczyć, że przez cały czas trwania numeru, doskonale się oni bawili i chwalili znajomością jego tekstu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze