Pięć świątecznych hitów w jednym! To najlepszy mix tego roku?

2019-12-14 12:32 A.D.
FANKA
Autor: https://www.youtube.com/watch?v=HJp8hiVwwL8&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1pZnaiRDYrY8ZXmJXY-JGNYUmbf9B4HPM2JfgXI5_aPAc9FShBKUz6teo

Święta Bożego Narodzenia to niezwykły czas, który pozwala nam pokazać się z najbardziej kreatywnej strony. Dla niektórych będzie to ozdabianie domu, inni wezmą się za tworzenie własnych ozdób choinkowych albo pakowanie prezentów. FANKA zrobiła to po swojemu i zaśpiewała świąteczny miks, który powala na kolana! Przekonajcie się sami już teraz na ESKA.pl!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas, gdzie spełniają się marzenia. Podczas przygotowań towarzyszą nam piosenki świąteczne, które dobrze znamy od lat oraz te zupełnie nowe. Hitów nigdy nie jest nam dość! Wszyscy lubimy również miksy utworów, bo pozwalają nam odkrywać zupełnie inną aranżację ulubionych piosenek, różnice i podobieństwa. Od chwili swojego debiutu w sieci, FANKA opublikowała wiele coverów popularnych hitów. Widzowie cenią ją przede wszystkim za talent wokalny oraz umiejętność nadawania piosenkom nowego życia. Tym razem przygotowała dla nich we współpracy z dwoma innymi twórcami wspaniałą niespodziankę. Nie poszła na łatwiznę i wybrała pięć najpopularniejszych piosenek świątecznych wszech czasów, by zaprezentować swoją wersję. Nad stworzeniem idealnego połączenia, musiała się napracować. Utwory w mashupie muszą do siebie pasować tekstowo. Zmienić należy również lekko linię melodyczną, by do siebie pasowały. Jak poradziła sobie FANKA z takim zdaniem i które utwory wybrała?

FANKA - świąteczne hity. 5 w 1!

W kompozycji FANKI znalazły się utwory takie jak All I Want Christmas Is You, Last Christmas i Coraz Bliżej Święta. YouTuberka celuje w znane hity i świetnie sobie radzi. Posłuchajcie sami poniżej. 

Najnowsze