Harry Styles - nowa płyta już dostępna. Zdradza prawdę o wokaliście?

2019-12-13 17:21 MK
Harry Styles
Autor: materiały prasowe

Album „Fine Line” Harrego Stylesa ukazał się dzisiaj nakładem Columbia Records/Sony Music. Płyta dostępna jest na CD, winylu i w edycji specjalnej, dostępnej w oficjalnym sklepie artysty, zawierającej książkę ze zdjęciami z prac nad tym projektem.

Harry Styles- płyta Fine Line jest już dostępna! Na albumie znalazło się dwanaście utworów, w tym singiel „Adore You”, który zdołał zgromadzić już 40 milionów odtworzeń na platformach streamingowych i w formie teledysku. Harry będzie świętował premierę albumu w Los Angeles podczas wyjątkowego koncertu w The Forum. Na Instagramie @HSHQ zobaczyć będzie można, jak za kulisami przebiegać będą przygotowania do tego koncertu. Show poprowadzi Matt Bellassai, wieloletni przyjaciel Stylesa.

Wraz z Live Nation artysta utworzył sklepy typu pop up z merchem do „Fine Line” w Londynie, Nowym Jorku i Los Angeles. Będzie tam można kupić między innymi t-shirty, satynowe bomberki i kurtki ze sloganem „Treat People with Kindness”. Cała ta limitowana kolekcja została stworzona jako forma celebracji premiery albumu „Fine Line”. W pop-upach będą również darmowe upominki, loterie fantowe oraz przekąski i napoje. Płyty można posłuchać we wszystkich serwisach streamingowych.

Najnowsze