Pezet - koncerty Magenta Tour. Gdzie i kiedy wystąpi raper? Czy koncerty są odwołane?

2020-09-08 16:16 jj
PEZET
Autor: Adam Burakowski/REPORTER/EAST NEWS Pezet

PEZET jest jednym z najpopularniejszych raperów w Polsce. W 2020 roku wybierał się w trasę Magenta Tour 2020. W związku z pandemią koronawirusa, koncerty w marcu i kwietniu bieżącego roku zostały przeniesione. Kiedy się odbędzie kontynuacja trasy Magenta Tour? Czy wydarzenie zostało odwołane? Szczegóły znajdziecie na ESKA.pl.

Trasa Magenta Tour PEZETA cieszyła się ogromnym zainteresowaniem w sieci. Wszyscy fani szukali informacji, gdzie i kiedy kupić bilety, a także czy koncerty zostały odwołane, bądź przeniesione. Poprzednie wydarzenie artysty, wyprzedało się w ciągu kilkunastu minut. Sprawdziliśmy więc dla Was, czy można jeszcze kupić wejściówki, żeby nikt Wam ich nie sprzątnął sprzed nosa. Jesteście ciekawi gdzie i jak kupić bilety na Magenta Tour PEZETA? Czy koncerty we Wrocławiu i Warszawie zostały odwołane?

PEZET - trasa Magenta Tour: czy koncerty są odwołane?

Koncerty PEZETA w ramach Magenta Tour nie odbyły się w marcu i kwietniu 2020 roku w związku z pandemią koronawirusa. Wydarzenia, zostały przeniesione na 14.10.2020 we Wrocławiu i 26.11.2020 w Warszawie. Zakupione bilety zachowują swoją ważność w nowych terminach.  

PEZET - trasa Magenta Tour: czy są jeszcze bilety?

Mamy dobrą i złą wiadomość dla wszystkich fanów PEZETA. Trasa koncertowa rapera Magenta Tour 2020 jest już prawie wyprzedana. Na koncert na Torwarze w Warszawie wejściówek już nie ma. Są za to ostanie bilety na wydarzenie w Hali Stulecia we Wrocławiu. Gdzie je kupicie? Odpowiedź jest prosta. Bilety na koncert w stolicy dolnego śląska otrzymacie jeszcze na stronie ebilet.pl. Warto zaznaczyć, że limit zakupu na użytkownika to 4 bilety.

Najnowsze