Pezet - koncerty Magenta Tour 2020. Gdzie i kiedy wystąpi raper? [BILETY, DATY, MIASTA]

2020-01-08 13:33 RW
Pezet - koncerty na Magenta Tour. Gdzie i kiedy wystąpi raper? [BILETY, DATY, MIASTA]
Autor: Adam Burakowski/REPORTER / EAST NEWS Pezet - koncerty na Magenta Tour. Gdzie i kiedy wystąpi raper? [BILETY, DATY, MIASTA]

Pezet pojawi się w największych miastach Polski! Raper powraca z trasą koncertową Magenta Tour. Gdzie i kiedy wystąpi? Przekonajcie się sprawdzając szczegóły - na ESKA.pl

Pezet - koncerty na Magenta Tour spełnieniem marzeń wielu osób. Po spektakularnym sukcesie grudniowego koncertu w stołecznym Torwarze, który wyprzedał się w zaledwie 15 minut, raper ogłosił, że zagra jeszcze 4 koncerty! Grudniowy koncert Pezeta w Warszawie okazał się jednym z ważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. Artysta przygotował blisko dwugodzinne show z oprawą wizualną, której nie powstydziłby się światowe gwiazdy. Tak jak zapowiadał, zagrał swój najlepszy jak dotąd koncert. Na scenie pojawili się też prawie wszyscy goście, których można usłyszeć na albumie Muzyka Współczesna.

Pezet - Magenta Tour: koncerty 2020

Ten grudniowy koncert dał mi niesamowitą energię. Nie spodziewałem się tego. Pod koniec roku otrzymałem od fanów bardzo wiele słów wsparcia i wyrazów uznania oraz mnóstwo próśb o więcej koncertów. Szybko podjąłem decyzję, że spróbuję te prośby spełnić. Mam nadzieję, że te cztery wydarzenia, które planujemy będą jeszcze lepsze i dam fanom to na co czekają – najlepsze show w ich i moim życiu! Na pewno dam z siebie wszystko – mówi Pezet. W ramach Magenta Tour artysta wystąpi w Gdyni (22 lutego), Katowicach (6 marca), we Wrocławiu (10 marca) i ponownie zagra w Warszawie (5 kwietnia).

Magenta Tour

  • 22 lutego – Gdynia – Gdynia Arena
  • 6 marca – Katowice – MCK Katowice
  • 10 marca – Wrocław – Hala Stulecia
  • 5 kwietnia – Warszawa – COS Torwar

Przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart! ruszy 13 stycznia o 10:00. Regularna sprzedaż ruszy na ebilet.pl 14 stycznia o 10:00.

Najnowsze