MATA - wiek, ojciec, dziewczyna. Kim jest autor Patoreakcji i Patointeligencji?

2021-08-05 17:02
MATA - wiek, ojciec, dziewczyna. Kim jest autor Patointeligencji?
Autor: osiemdziewiec MATA - wiek, ojciec, dziewczyna. Kim jest autor Patointeligencji?

Kim jest Mata? Michał Matczak to jeden z najpopularniejszych twórców ostatnich tygodni. Wszystko za sprawą hitu Mata Montana, za sprawą którego w żartobliwy sposób przedstawił swoją sympatię do Hannah Montany. O raperze jeszcze głośniej zrobiło się po wydaniu utworu Patointeligencja, który w mocny sposób pokazuje, że uczniowie prywatnych szkół również mają problemy.

MATA - wiek, ojciec, dziewczyna, to trzy kwestie, które najbardziej interesują polskich internautów. Zastanawiacie się, kim jest autor Patointeligencji? Mata, a tak naprawdę Michał Matczak, to jeden z najnowszych reprezentantów SBM Label. Raper zyskał popularność za sprawą hitu Mata Montana, w którym zachwyca się Hannah Montana, czyli Miley Cyrus. Nagły wzrost rozpoznawalności odnotował po wypuszczeniu hitu Patointeligencja. Utwór z teledyskiem długo nie schodził ze szczytu Karty na Czasie na YouTube, a ponadto rozpisywały się o nim media w całej Polsce. Wszystko dlatego, że artysta SBM Label porwał się obalenie mitu grzecznych chłopców z willi i rzucił na wyidealizowany obraz zupełnie nowe spojrzenie. Autor w utworze wady systemu szkolnego, podejścia do wychowania i nastawienia do życia współczesnych nastolatków i co ciekawe starał się obalić mit jednego z najlepszych liceów w Warszawie.

Mata - wiek

Ile lat ma Mata? Wiek Michała Matczaka nie jest żadną tajemnicą. Artysta urodził się w 2000 roku, co oznacza, że skończył 19 lat.

Mata - ojciec, rodzice

Ojciec Maty, czyli Michała Matczaka, jest naprawdę profesorem Uniwersytetu Warszawskiego, radcą prawnym i specjalistą od teorii prawa. Marcin Matczak Swoją opinię na temat twórczości wyraził krótko, publikując na swoim profilu na Twitterze zdjęcie z synem. Napisał: Słuchajcie swoich Dzieci! Mają Wam wiele mądrych rzeczy do powiedzenia... 

Mata - dziewczyna

Czy Mata ma dziewczynę? Raper nigdy nie ujawnił tej informacji. Na jego Instagramie nie znajdziecie zdjęć, które odpowiedzą na te pytanie. 

Mata - kim jest?

MATA pierwsze kawałki zaczął pisać pod koniec podstawówki, a do nauki angielskiego motywowało go to, że nie rozumiał tekstów Eminema. W podziemiu zadebiutował w październiku 2018 roku koncept albumem pt. FUMAR MATA, który spotkał się z ciepłym przyjęciem krytyków. Michał lubi bawić się formą, a jego utwory są pełne ironii, absurdu i eksperymentów.

Mata w pierwszym singlu opublikowanym na SBM Starter Mata zaprezentował, nie tylko dystans do siebie i odbiorców, ale również bardzo zaawansowane skillsy, które zaskakują szczególnie u rapera w tak młodym wieku i z tak niewielkim doświadczeniem.

Mata - piosenka Patointeligencja

Mata wypuścił teledysk do utworu promującego jego debiutanckie wydawnictwo 100 Dni Do Matury. Patointeligencja to utwór o hardkorowym życiu młodzieży z dobrych domów. Klip jest mocnym, pełnym ciemnych emocji obrazem wyreżyserowany przez samego Mate i Gabriela Szałyge. Muzyczny obrazek w tydzień od premiery miał ponad 6 milionów wyświetleń.

Michał Szczygieł jakiego nie znacie! Piosenka WIĘCEJ polskim hitem wiosny?
Najnowsze