Pezet - koncert Muzyka Współczesna online. Kiedy i gdzie oglądać?

2020-07-30 9:30 EK
Pezet
Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News

Polski raper i osobowość telewizyjna, a także przedsiębiorca. Mowa o Pezecie, którego zna prawie każdy! Już niedługo będziemy mogli obejrzeć jego wyjątkowy koncert Muzyka Współczesna online. Więcej informacji na ten temat, poznacie na ESKA.pl.

Muzyka Współczesna - koncert premierowy to relacja z wyjątkowego muzycznego wydarzenia. 19 grudnia 2019 roku Pezet zagrał niepowtarzalny, blisko dwugodzinny, wyprzedany do ostatniego miejsca koncert w warszawskim COS Torwar. Zapis tego występu będzie można oglądać w HBO GO już od 30 lipca. Grudniowy koncert był jedynym w swoim rodzaju widowiskiem z dedykowaną oprawą wizualną, świetlną i pirotechniczną oraz plejadą gości. Pezet zaprezentował premierowo materiał z wydanego po siedmioletniej przerwie albumu Muzyka Współczesna. Kilka tysięcy biletów wyprzedało się w niespełna 15 minut, a koncert okrzyknięto jednym z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2019 roku. To był koncert wyjątkowy pod każdym względem! Ogrom przygotowań, bo po raz pierwszy graliśmy nowy materiał. Najtrudniejsza produkcja jaką kiedykolwiek realizowaliśmy sami. Wyprzedany COS Torwar - największa publiczność jaką zgromadziłem na swoim solowym biletowanym koncercie. Uważam, że był to wyjątkowy sprawdzian. W tamtym czasie był to najlepszy koncert jaki mogłem zagrać. Zapamiętam go na długo i bardzo się cieszę, że oglądając zapis tego wydarzenia będziemy mogli razem przeżyć to jeszcze raz! – mówi Pezet.

Pezet: koncert online - kiedy i gdzie?

Album Muzyka Współczesna ukazał się 27 września 2019 roku. Do tej pory wydawnictwo uzyskało status platynowej płyty. Promujące krążek single Intro, Dom, Obrazy Pollocka, Nauczysz się czekać, Gorzka woda uzyskały status złotych singli, natomiast Magenta i Piroman status platynowego singla.

Premiera tego muzycznego wydarzenia Pezet Muzyka Współczesna - koncert premierowy odbędzie się w HBO GO 30 lipca. Premierowa emisja na antenie HBO zaplanowana została natomiast na 15 sierpnia na godzinę 14:55.

Pezet Muzyka Współczesna – koncert premierowy w HBO GO
Autor: Materiał Prasowy/HBO
Szybka Seria - Sebastian Fabijański

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze