Pensja Prezesa w Radiu ESKA: KUMULACJA - do wygrania 70 000 PLN. Zgłoś się teraz!

2021-04-20 15:29 Jakub Adamiak
Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!
Autor: RADIO ESKA Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak zgarnąć 25 tysięcy złotych? Zgłoś się już teraz!

Pensja Prezesa na antenie Radia ESKA rozkręciła się na dobre. Czekają na Was ogromne pieniądze! We wtorek, 20 kwietnia 2021 roku Mateusz nie trafił na portfel, który krył 65 000 złotych. W związku z tym, do wygrania jest KUMULACJA! 70 000 złotych może trafić właśnie do Ciebie. Jak się zgłosić?

Pensja Prezesa w Radiu ESKA, to zabawa, w której do zgarnięcia są pieniądze, które możecie wydać na co tylko marzycie. Jan Pirowski, nasz specjalista od wrzucania z Wami na luz, tym razem po raz kolejny będzie miał ogromne pieniądze. Wystarczy, że zgłosicie się do naszej zabawy, a gdy zadzwoni do Was w środę, 21 kwietnia 2021 roku, wystarczy, że wskażecie już nie z dziesięciu, a z ośmiu, ten jeden poprawny portfel, który kryje kumulacje!

DO WYGRANIA 70 000 ZŁOTYCH! ZGŁOŚ SIĘ JUŻ TERAZ!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: ZWYCIĘZCY - im udało się wygrać zawrotne kwoty!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA - Jan Pirowski wypłaca kasę od poniedziałku do piątku!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić?

Jeżeli chcecie wygrać 70 tysięcy złotych i zgarnąć Pensję Prezesa, to już teraz koniecznie zgłoście się do naszej nowej zabawy. Macie trzy sposoby, aby wejść do gry o duże pieniądze. 

  • Pierwszy sposób aby zgarnąć główną wygraną, to słuchać przez cały dzień Radia ESKA i wysłać SMS o treści ESKA na numer 7211 - koszt to 2,46 złotych z VAT.
  • Drugi sposób, żeby wygrać 70 000 złotych, to wejść na pensjaprezesa.eska.pl i kupić specjalny los. W specjalnym formularzu wypełniacie pola z imieniem, numerem telefonu i adresem e-mail.

  • Trzeci sposób jest równie prosty. Aby zgłosić się do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA należy kupić los na specjalnej stronie internetowej loteriaeski.pl.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady zabawy KROK PO KROKU

Najnowsze