Pensja Prezesa: Magda wygrała 100 000 PLN w Radiu ESKA! Posłuchajcie, jak się cieszyła!

2021-04-28 17:41
Magda wygrała 100000 PLN w Pensji Prezesa
Autor: Archiwum prywatne słuchaczki Magdy

Pensja Prezesa w Radiu ESKA to zabawa, w której macie szansę zgarnąć ogromne pieniądze! Jan Pirowski za wskazanie dobrego portfela jest w stanie zapłacić nawet... 100 000 złotych! Tak ogromną KUMULACJĘ zgarnęła Magda, która wskazała portfel numer 2. Takiej radości jeszcze nie słyszeliście! Jak się zgłosić do zabawy? Szczegóły poznacie na ESKA.pl!

Pensja Prezesa w Radiu ESKA! Stało się! Mamy PIERWSZEGO zwycięzce naszej nowej zabawy. Do wygrania w tej rundzie była zawrotna kwota 100 000 ZŁOTYCH! Magdzie, udało się wybrać portfel, który był wypchany po brzegi ogromną gotówką. Bez zbędnych pytań, Jan Pirowski zrealizował przelew na potężną sumę. Nasza słuchaczka zgłaszając się do zabawy nie podejrzewała, że zadzwonimy akurat do niej. Posłuchajcie jej reakcji, gdy dowiedziała się, że zgarnęła 100 000 PLN.

Magda wygrała 100 000 PLN w Pensji Prezesa w Radiu ESKA. Radość była nie do opisania

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy?

Startuje kolejna runda naszej zabawy Pensja Prezesa! Tym razem do wygrania jest:

20 000 ZŁOTYCH! ZGŁOŚ SIĘ TERAZ!

Jeżeli chcecie wygrać 20 tysięcy złotych i zgarnąć Pensję Prezesa, to już teraz koniecznie musicie się zgłosić. Macie trzy sposoby, aby wejść do gry o duże pieniądze. 

  • Pierwszy sposób aby zgarnąć główną wygraną, to słuchać przez cały dzień Radia ESKA i wysłać SMS o treści ESKA na numer 7211 - koszt to 2,46 złotych z VAT.
  • Drugi sposób, żeby wygrać 20 000 złotych, to wejść na pensjaprezesa.eska.pl i kupić specjalny los. W specjalnym formularzu wypełniacie pola z imieniem, numerem telefonu i adresem e-mail.
  • Trzeci sposób jest równie prosty. Aby zgłosić się do zabawy Pensja Prezesa w Radiu ESKA należy kupić los na specjalnej stronie internetowej loteriaeski.pl.

Pensja Prezesa w Radiu ESKA: jak się zgłosić do zabawy? Zasady zabawy KROK PO KROKU

Sonda
Na co wydasz Pensje Prezesa od Radia ESKA?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze