pełnia, księżyc

i

Autor: pixabay.com

Pełnia Księżyca luty 2022 - kiedy jest i czego lepiej nie robić tego dnia?

2022-02-16 8:30

Wielkimi krokami zbliża się druga Pełnia Księżyca w 2022 roku. Już w połowie lutego na niebie ukaże się niesamowite zjawisko, które będzie mieć ogromny wpływ na ludzi i ich samopoczucie. Kiedy oglądać Pełnię Śnieżnego Księżyca? Gdzie i o której godzinie będzie najlepiej widoczny i czego podczas Pełni nie warto robić? O tym trzeba wiedzieć!

Pełnia Śnieżnego Księżyca 2022 - kiedy oglądać Pełnię w lutym? Przed nami kolejny magiczny miesiąc, a mianowicie luty. Mimo iż jest miesiącem zakochanych, ze względu na Walentynki to jednak potrafi dać niektórym mocno w kość, jeśli chodzi o pogodę. W tym roku w lutym prognozowane są anomalie pogodowe, jednak 14 lutego poczujemy unoszącą się miłość w powietrzu. Wielkimi krokami zbliża się także Pełnia Księżyca, która w lutym nosi nazwę Pełni Śnieżnego Księżyca. Co ciekawe, nazwa ta wiąże się z niską temperaturą i śnieżną pogodą w tym miesiącu, a zapoczątkowana została w Ameryce Północnej. Oprócz Śnieżnego Księżyca można również spotkać się w lutym z innymi nazwami, takimi jak Burzowa lub Głodna Pełnia Księżyca, a nawet z angielskim określeniem Snow Moon. Kiedy obserwować Srebrny Glob na niebie? Kiedy będzie najlepiej widoczny?

Natalia Lesz powraca po latach!

Pełnia Księżyca luty 2022 - DATA

Kiedy jest Pełnia Śnieżnego Księżyca w lutym 2022? Okazuje się, że Srebrny Glob pojawi się w całej okazałości na niebie już 16 lutego około godziny 18.

ZOBACZ TAKZE: Horoskop miłosny na luty 2022. Te znaki zodiaku mają szansę się zakochać!

Pełnia Księżyca luty 2022 - wpływ na człowieka

Okazuje się, że zbliżająca się Pełnia Księżyca będzie miała ogromny wpływ na ludzi. Podczas Pełni 16 lutego lepiej unikać trudnych rozmów i nie podejmować ważnych decyzji. Oprócz tego wiele osób powinno przygotować się na problemy ze snem. Pełnia Księżyca w lutym, pozytywnie wpływa jednak na zmiany w wyglądzie i wszelkie metamorfozy.

Sonda
Pełnia Księżyca - czy dobrze śpisz w nocy?