horoskop

i

Autor: pixabay.com

Horoskop miłosny na luty 2022. Te znaki zodiaku mają szansę się zakochać!

2022-02-02 14:16

Nadchodzi kolejny miesiąc nowego roku, czyli luty. Wielu osobom kojarzy się on z miłością, uroczym zakochaniem, a to wszystko przez Walentynki, które wypadają w kalendarzu właśnie w lutym. Jeśli zastanawiasz się, co przyniesie Ci los w tym miesiącu to dobrze trafiłeś. Poniżej znajdziesz wróżbę miłosną dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop miłosny i partnerski na luty 2022 - wszystkie znaki zodiaku. Kto się zakocha? Kto znajdzie prawdziwą miłość, a kto będzie musiał zmierzyć się z rozstaniem? Wielkimi krokami nadchodzi luty, który uznawany jest przez wiele osób za miłosny i uroczy czas. To wszystko przez Walentynki, które wypadają w połowie miesiąca, a dokładnie 14 lutego. Z tej okazji zakochani wręczają sobie prezenty, szczerze wyznają miłość, a magiczna aura po prostu unosi się w powietrzu. Zastanawiasz się, co szykuje dla Ciebie los na luty 2022 i czy trafi Cię wtedy strzała amora? Jeśli tak to dobrze, że tu jesteś! Odszukaj poniżej swój znak zodiaku i przeczytaj wróżbę, która zapisana jest dla Ciebie w gwiazdach. Kto wie, być może niebawem się spełni.

Sonda
Czy wierzysz w horoskopy?
Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko

Horoskop miłosny na luty 2022 Byk

To będzie dobry miesiąc nie tylko dla osób będących w związkach, ale także dla singli. Szykują się same romantyczne chwile i dni przepełnione uśmiechem. Ktoś będzie sprawiał, że poczujesz się jak w siódmym niebie dlatego uważaj, by nie popełnić żadnej gafy. To także dobry miesiąc na różne deklaracje oraz na zrobienie poważnego kroku na przód.

Horoskop miłosny na luty 2022 Bliźnięta

Luty będzie bardzo spokojnym miesiącem, jednak niestety nie masz co liczyć na miłość. Nie denerwuj się jednak, wszystko przyjdzie z czasem. Relacja w której teraz jesteś to po prostu przyjaźń idealna, a na związek jeszcze przyjdzie czas. Bliźnięta będące w związku muszą zadbać o partnera - inaczej szykuj się na jego ucieczkę.

Horoskop miłosny na luty 2022 Rak

Ktoś może zrobić Ci przykrość, jednak pamiętaj że nic na siłę. Czasami niektóre osoby są dla nas lekcją na całe życie, dlatego nie należy zbyt długo się smucić. Po każdej burzy wychodzi słońce, a Twoim słońcem będzie nowopoznana osoba, która nie dość że poprawi Ci humor, to jeszcze Cię zauroczy. Uważnie się rozglądaj.

Horoskop miłosny na luty 2022 Lew

To będzie przełomowy miesiąc. W końcu odetchniesz z ulgą, ponieważ uwolnisz się od przeszłości i myśli które Cię dręczyły. To dobry czas na wrzucenie na luz i zajęcie się sobą, więc jeśli jesteś singlem to odpuść randki i nowe znajomości. Jeśli natomiast jesteś w związku, bądź czujny. Ktoś za Twoimi plecami nieźle kombinuje!

Horoskop miłosny na luty 2022 Panna

W lutym przekonasz się do pewnej osoby i może być to przełom w Waszej relacji. Poczujesz motylki w brzuchu i w sumie nie będziesz w stanie ogarnąć, o co właściwie chodzi. Czasami już tak w życiu jest, że przeciwieństwa się przyciągają. Panna będąca w związku niestety będzie rozczarowana swoją drugą połówką. Czeka Cię poważna rozmowa - weź się w garść, a zobaczysz, że wszystko sobie wyjaśnicie!

ZOBACZ TAKŻE: Znaki zodiaku, które pasują do siebie w łóżku. Lew i Strzelec to para idealna - a co z innymi zodiakami?

Horoskop miłosny na luty 2022 Waga

Postaraj się nie być w gorącej wodzie kąpany. Na wszystko jest czas, a pośpiech nie wróży niczego dobrego. Poczekaj. Ktoś w końcu sam wyjdzie z pewną inicjatywą i wtedy będziesz w siódmym niebie! Wagi będące w związkach powinny skupić się na swojej drugiej połówce. Czeka Was poważna zmiana, o czym przekonacie się w okolicach Walentynek.

Horoskop miłosny na luty 2022 Skorpion

Początek miesiąca będzie fantastyczny. Relacja z drugą osobą będzie nabierać barw, a Ty będziesz po prostu unosić się ze szczęścia w powietrzu. Niestety w drugiej połowie lutego dojdą w Twoim życiu prywatnym obowiązki, poprzez które Wasza relacja może ulec lekko zmianie. Będziecie rzadziej się spotykać, jednak pamiętaj że każdy potrzebuje czasem odpoczynku od drugiej osoby.

Horoskop miłosny na luty 2022 Strzelec

Ktoś z kim nie miałeś kontaktu bardzo długo, zaskoczy Cię wiadomością. Po wymianie kilku zdań możesz mieć mętlik w głowie, ponieważ właśnie ta osoba ulokuje się w Twoich myślach. Pamiętaj by robić wszystko z chłodną głową i ze spokojem. Jeśli zrobisz zły krok, możesz tego niestety żałować. W lutym pomocna będzie dla Ciebie osoba spod znaku Baran.

Horoskop miłosny na luty 2022 Koziorożec

Jeśli jesteś singlem spod znaku Koziorożec, to w lutym nie będziesz mógł uwolnić się od adoratorów. Ilość randek w końcu Cię przerośnie, ponieważ do nikogo nie poczujesz nic więcej niż zwykła koleżeńska relacja. Nie denerwuj się, pewien znajomy przedstawi Ci kogoś w najmniej oczekiwanym momencie. Koziorożec będący w związku przeżyje natomiast wiele romantycznych chwil. Druga połówka mocno Cię zaskoczy!

Horoskop miłosny na luty 2022 Wodnik

Jeśli czegoś nie jesteś pewien, nie kryj tego w sobie. Postaraj się porozmawiać z kimś zaufanym, a zobaczysz, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Niestety tegoroczne Walentynki raczej spędzisz w samotności, ale nie smuć się! Zbliżająca się wiosna będzie dla Ciebie bardziej magiczna niż myślisz. Natomiast zodiakalny Wodnik który jest w związku, może zostać wystawiony na pewną próbę.

Horoskop miłosny na luty 2022 Ryby

Jesteś spod znaku Ryby? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Twoje relacje z drugą połówką znacznie się poprawią. Wspólne spędzanie czasu mocno Was do siebie zbliży, dlatego nie ograniczaj się tylko do randek w restauracjach. Natomiast jeśli jesteś singlem, możesz liczyć na powodzenie u płci przeciwnej. Wpadniesz komuś w oko, dlatego spodziewaj się udanych Walentynek i całkowicie nowej relacji, która w lutym nabierze tempa.

Horoskop miłosny na luty 2022 Baran

Zodiakalny Baran powinien w lutym skupić się bardziej na obowiązkach zawodowych, niż na miłości. To zdecydowanie lepszy czas na rozwijanie swoich pasji i spełnianie marzeń, niż na chodzenie na randki. Pewna osoba nie będzie dawała jednak za wygraną, dlatego lepiej zgodzić się na romantyczny obiad. Dobra rada na luty - nie obiecuj zbyt wiele, jeśli nie będziesz w stanie tego zrobić. Liczy się to co jest tu i teraz.