Ariana Grande usuwa komentarze fanów z Polski?! Arianators nie mają wątpliwości!

2019-08-13 10:45 MK
Ariana Grande
Autor: SplashNews.com/East News

Miesiąc przed zaplanowanym koncertem w Polsce, organizator poinformował, że Ariana Grande jednak nie wystąpi w naszym kraju. Jako oficjalny powód podano sprawy osobiste piosenkarki. Polscy fani poczuli się jednak mocno poszkodowani, bowiem to nie pierwszy raz, kiedy gwiazda anulowała swoje show w Polsce. Ponadto, pozostałe odwołane koncerty zostały przełożone, poza tym u nas. Teraz wielbiciele artystki zauważyli, że ich idolka usuwa komentarze dotyczące odwołanego show na Instagramie. Sprawdź szczegóły na ESKA.pl.

Ariana Grande usuwa komentarze polskich fanów? Wielbiciele gwiazdy nie mają wątpliwości! Nie od dziś wiadomo, że rozwój mediów społecznościowych znacznie ułatwił interakcję między fanami a ich idolami. Postanowili z tego skorzystać polscy Arianators. Po tym, jak Live Nation Polska opublikowało oświadczenie o odwołaniu koncertu gwiazdy w Polsce, zaplanowanego na 9 września 2019 roku, w sieci zawrzało! Jest to spowodowane przede wszystkim faktem, że Ariana Grande odwołała już dwa koncerty w Polsce w 2017 roku. Wówczas, powodem był zamach podczas jej show w Manchesterze. Wielu wielbicieli postanowiło kierować słowa krytyki bezpośrednio do wokalistki za pośrednictwem serwisów społecznościowych. Jak się okazuje, jej sztab prawdopodobnie je usuwa!

Ariana Grande usuwa komentarze z Polski

Pierwszym z działań, jakie przyszło do głowy fanom Ariany Grande po odwołaniu jej koncertu w Polsce, było właśnie zasypywanie jej social mediów wiadomościami z prośbą o skomentowanie zaistniałej sytuacji. Jak informowaliśmy, amerykańska gwiazda odpowiedziała kilku fanom z Polski za pośrednictwem Twittera. Napisała wówczas, że próbowała przełożyć datę koncertu wiele razy, jednak okazało się to niemożliwe, za co przeprasza. Mimo tego, fani gwiazdy nie odpuścili. Teraz zauważyli, że komentarze odnośnie odwołanego show w Polsce znikają z jej Instagrama! Dlaczego?

Britney Spears. Pobiła rekord Guinnessa, teraz jej nie ma. Posłuchaj o upadku gwiazdy. To materiał z cyklu DOBRZE POSŁUCHAĆ. Jak było naprawdę..?

Ariana Grande - Instagram. Dlaczego gwiazda usuwa komentarze?

O usuwaniu wpisów z Polski jako pierwsi poinformowali fani za pośrednictwem Twittera. Można znaleźć sporo tweetów, w których wielbiciele gwiazdy dzielili się z pozostałymi swoimi obserwacjami czy nawet doświadczeniami. - JESZCZE TERAZ UDAJE ŻE NIC SIĘ NIE STAŁO, USUWA NASZE KOMENTARZE, ŻEBY LUDZIE Z ZAGRANICY DALEJ UWAŻALI JĄ ZA CUDOWNĄ - napisała jedna z rozgoryczonych fanek. - Czy mi się wydaje, czy Ariana pod najnowszym zdjęciem na instagramie usuwa komentarze od fanów z Polski? - zapytała inna. Podobne komentarze można znaleźć pod postami Ariany na Instagramie. Takie działanie, o ile rzeczywiście miało miejsce, ma na celu zadbanie o dobry wizerunek artystki w świecie.

Najnowsze