Paznokcie na lato 2020 - trendy, kolory, wzory [WIDEO]

2020-06-28 17:13 Patrycja Obarowska
Paznokcie
Autor: ESKA.pl Paznokcie

Paznokcie na lato 2020 - kolory, wzory i trendy na najbliższe wakacje! W nowym cyklu makijażowym czeka na was cenny odcinek z dużą ilością rad! Zobacz koniecznie, jakie stylizacje paznokci będą najmodniejsze w tym roku!

Paznokcie na lato 2020! Zobacz, jakie stylizacje będą rządziły w tym roku i na które wzory warto zdecydować się będąc u kosmetyczki! Wiele dziewczyn wykonując paznokcie same w domu bądź w profesjonalnym salonie staje dosłownie pod ścianą w kwestii wyboru tej jednej jedynej stylizacji! Okazuje się, że możliwości jest tyle, że trudno jest zdecydować się na tą jedną konkretną, dlatego też przychodzimy do was z pomocą! Już w nowym cyklu makijażowym na ESKA.pl przygotowaliśmy dla was odcinek specjalny, w którym właśnie poruszamy tematykę paznokci oraz trendów na lato! Jakie paznokcie na lato 2020? Okazuje się, że obecny rok z pewnością będzie kolorów neonowych, pastelowych, a co ciekawe również bezbarwnych. 

Paznokcie na lato 2020 - wzory, kolory 

Jakie paznokcie latem 2020? Zdecydownie strzałem w dziesiątke będzie wybór kolorów neonowych bądź pastelowych. Totalnym hitem tego lata będzie również kolorowy french i nietypowe, oryginalne wzorki. 

Paznokcie na lato 2020 - trendy, wzory, kolory

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze