Paznokcie hybrydowe w domu! Jak je zrobić krok po kroku?

2020-08-16 12:35
Paznokcie
Autor: ESKA.pl Paznokcie

Paznokcie hybrydowe 2020! Jak zrobić je samemu w domu? Ładne dłonie są wizytówką każdej z nas, dlatego bez ładnej, trwałej stylizacji nie czujemy się w pełni komfortowo. Już na ESKA.pl zdradzamy zasady wykonania paznokci hybrydowych w domu. Zobacz jakie to proste i sprawdź, jak krok po kroku wykonać taką stylizację i wyjść na tym lepiej finansowo

Paznokcie hybrydowe robione same w domu wcale nie muszą wiązać się ze zniszczeniem płytki i z jedną wielką katastrofą. Wystarczy tylko wiedzieć jak zabrać się do sprawy i z odpowiednią wiedzą wykonać taki zabieg samodzielnie. Taka wiedza może okazać się przydatna zwłaszcza teraz, kiedy pozostanie w domu jest na wagę złota, a wszystkie wizyty w salonach kosmetycznych poszły w zapomnienie z powodu panującej pandemii koronawirusa. Jednak nic straconego. Wykonanie paznokci hybrydowych własnego autorstwa nie jest aż tak skomplikowaną sprawą. Wystarczą chęci i odrobiona wkładu własnego w sprzęt, który pozostanie z nami już na wiele lat i umożliwi nam wielokrotne robienie paznokci jakich tylko chcemy. Dowiedz się jakich błędów nie popełniać, aby sobie nie zaszkodzić i odkryj w sobie nową pasję.  Manicure hybrydowy w dzisiejszych czasach to totalny must-have dla większości kobiet. Ta stylizacja poza tym, że wygląda oszałamiająca jest niebywale wygodna, ponieważ jej trwałość pozwala cieszyć się nam pięknymi paznokciami przez długie tygodnie. Hybryda na naszych paznokciach jest wytrzymała, dzięki czemu już na starcie wygrywa z innymi metodami stylizacji paznokci.

Sonda
Lubisz manicure hybrydowy?

Paznokcie hybrydowe - krok po kroku

Paznokcie hybrydowe 2020! Jak zrobić je samemu w domowym zaciszu? Do wykonania całej stylizacji potrzebujemy: Pilnik, bloczek polerski, odtłuszczasz, top coat, baza, lakier hybrydowy o dowolnym kolorze, lampa LED lub UV oraz oliwkę do skórek. W internecie można znaleźć cały zestaw akcesoriów przeznaczonych do stylizacji paznokci od 100 zł w górę.

  • W pierwszym kroku pomyśl o kształcie swoich wymarzonych paznokci, a następnie go im nadaj używając pilnika o ziarnistości 180, który zamówisz na wielu specjalnych stronach internetowych.
  • Gdy osiągniesz już zamierzony kształt paznokci, sięgnij po bloczek polerski, którym z łatwością zmatowisz płytę paznokcia.
  • Do wykonania kolejnego kroku potrzebujesz płynu odtłuszczającego, który dostępny jest w internecie. Za pomocą wacika przemywamy nim wszystkie paznokcie.
  • Następnie sięgamy po bazę i nakładamy jej cienką warstwę. Utwardzamy całość w lampie UV lub Led. W zależności od tego jaką posiadamy.
  • Cel coraz bliżej. Sięgamy po wybrany przez nas kolor i nakładamy pierwszą warstwę lakieru hybrydowego, którą następnie utwardzamy w lampie.
  • Jeśli czujemy, że kolor nie jest zbyt intensywny lub nie zakrył wszystkiego i na paznokciu widoczne są prześwity, powtarzamy krok poprzedni i nakładamy drugą warstwę lakieru hybrydowego i utwardzamy.
  • Musimy zabezpieczyć całą naszą pracę, aby nie poszła na marne, więc teraz sięgamy po tak zwany top coat, który zabezpieczy naszą stylizację. Nakładamy cienką warstwę i również całość utwardzamy w lampie.
  • Ostatni krok to przemycie paznokci odtłuszczaczem i ewentualne nałożenie oliwki do paznokci, którą wsmarowujemy w płytkę i w skórki.
Zostańwdomu i zaszalej! Kolorowy makijaż krok po kroku
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze