Paweł Jumper śpiewa HIT Dawida Podsiadło! 'Jest pan Paweł'! [WIDEO]

2019-05-27 10:46
Paweł Jumper śpiewa HIT Dawida Podsiadło! 'Jest pan Paweł'! [WIDEO]
Autor: screen z profilu na YouTube: ♪ Luxior - Pan Paweł (Dawid Podsiadło - Nie Ma Fal PARODIA) (fot. YouTube.com/Luxior) Paweł Jumper śpiewa HIT Dawida Podsiadło! 'Jest pan Paweł'! [WIDEO]

Paweł Jumper, to gwiazda, fenomen, a jednocześnie legenda polskiego internetu! Pewnie znalazłoby się kilka osób, które powiedzą z przymrużeniem oka, że jest autorytetem. Słynny "Pan Paweł" kilkanaście lat temu wraz z kolegą wrzucił do sieci filmik ze skoku na rowerze z wysokiego murku. Po długiej prezentacji nowych przerzutek w rowerze oraz lakieru, próba zakończyła się niepowodzeniem. Teraz niezawodni internauci przerabiają kultowe wideo. Jeden z internautów nawet zrobił z tego piosenkę!

Paweł Jumper śpiewający megahit Dawida Podsiadło, to najlepsza przeróbka, jaka w ostatnim czasie pojawiła się w serwisie YouTube. O ile oczywiście znacie legendarnego Pana Pawła i jego dokonanie. Kilkanaście lat temu, gdy internet nie był tak rozwinięty, telefony produkowane były z aparatem 1 megapiksela, rządziły dzwonki polifoniczne, a na komunię dostawało się rower, nagrał filmik, na którym skacze z betonowego murku. Próba zakończyła się niepowodzeniem, a wszystko zostało skwitowane słowami: "ała, jak mnie wszystko boli".

Zobacz: 'Mega Wonsz 9' - co to jest i o co chodzi?
 

Paweł Jumper - kim jest?

Paweł Jumper, to gwiazda, fenomen, a jednocześnie legenda polskiego internetu! Popularny w sieci "Pan Paweł" kilkanaście lat temu wraz z kolegą wrzucił do sieci filmik ze skoku na rowerze z wysokiego murku - słowa "No jest wysoko" zna prawdopodobnie większość osób. Po długiej prezentacji nowych przerzutek w rowerze oraz lakieru, zbliżeń na bieżnik w oponie, próba zakończyła się niepowodzeniem. Rower pana Pawła przechylił się do przodu, a nasz bohater wylądował na twarz. Internauci, gdyby mogli, to postawiliby mu pomnik w miejscu, w którym dokonał tego "fenomenalnego" skoku. 

Najwięksi fani dotarli do miejsca, w którym Paweł Jumper dokonał historycznego lotu. Okazuje się, że było to w Raciniewie w województwie Kujawsko-Pomorskim. 

Paweł Jumper śpiewa Dawida Podsiadło - Nie ma fal

Przeróbki, parodie, memy, to specjalność internautów. Bawią, śmieszą, a często też edukują wszystkich, którzy spędzają w sieci bardzo dużo czasu. Najbardziej kreatywni internauci nie mogli przejść obojętnie obok Pawła Jumpera, który po kilku latach ciszy, znów wrócił na szczyty popularności. Youtuber, znany jako Luxior, słynący z tworzenia zabawnych piosenek korzystając z jakiegoś filmiku na YouTube - wziął na warsztat ponad minutowy filmik z "Panem Pawłem". Co wyszło? Nie ma fal w wersji Paweł Pan, Paweł Pan, Paweł Pan... Zobaczcie sami!

Najnowsze