'Mega Wonsz 9' - co to jest i o co chodzi?

2019-05-14 9:59
'Mega Wonsz 9' - co to jest i o co chodzi?
Autor: screen z filmu na YouTube: Cała prafta o wiary MEGAWENSZU9 - fot. https://www.youtube.com/channel/UCp_Bs6cp0102lcDrFxnBs6A 'Mega Wonsz 9' - co to jest i o co chodzi?

"MEGA WONSZ 9" jest od pewnego czasu zagadką dla wszystkich internautów. Jeden film, w którym bardzo często pojawia się ta nazwa, w dwa tygodnie zebrał ponad 3 miliony wyświetleń na YouTube. Kim jest, skąd pochodzi i o co tak naprawdę chodzi w akcjach z "Mega Wonszem 9"?

Mega Wonsz 9 - co to jest i o co chodzi? Niezawodni internauci po raz kolejny stworzyli fikcyjną postać, pewnego rodzaju ruch i historię, która stała się bardzo popularna. Dotarła zarówno do młodszych użytkowników, jak i starszych osób korzystających z serwisu YouTube. Film, od którego tak naprawdę zaczęła się historia związana "Mega Wonszem 9", w dwa tygodnie od opublikowania miał ponad 3,1 mln wyświetleń. Nowo założony z tej okazji kanał błyskawicznie przekroczył barierę 50 tysięcy subskrypcji.

Posłuchaj: I Don't Care po polsku! Jak brzmi hit Eda Sheerana i Justin Biebera w naszym języku?

Eska Hit Challenge - Margaret

Mega Wonsz 9 - co to jest?

Mega Wonsz 9, to fikcyjna postać, która została wykreowana za sprawą blisko 6-minutowego filmu na YouTube, zatytułowanego: Jak pozbyć się Jehowych/MEGAWONSZ9 vs Jehowi. Chrześcijański Zbór Świadków Jehowy chciał kulturalnie porozmawiać o swojej wierze, jednak autor filmu postanowił w grzeczny, choć momentami wesoły sposób, przedstawić i zapoznać z postacią "MegaWensza9". Według autora filmu, to dzięki tej zmaterializowanej w kosmosie postaci powstał wszechświat, planety i ludzkość. Ziemia miała zostać uznana za planetę najważniejszą. Film ma ponad 174 tysiące łapek na "tak" i ponad 5 tysięcy łapek na "nie". 

 

Niedługo po pierwszym filmiku na kanale Oświeceni w wierze MEGAWENSZA9 pojawiły się kolejne materiały wideo. Wszystko ma oczywiście charakter humorystyczny i należy do tego podejść z ogromnym dystansem.

W sieci pojawiły się również piosenki w klimatach rapowych i disco, a wiele wskazuje, że to jeszcze nie koniec. MEGAWONSZ9 roznosi się bardzo wirusowo, a pomaga przy tym serwis Wykop.pl. Jedno jest pewne, tak zabawnego trollingu nie było od dawna w polskim internecie. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze