Paweł Fajdek - wiek, wzrost, żona, Instagram. Kim jest uczestnik Starsza pani musi fiknąć?

2019-08-22 13:18 MK
Paweł Fajdek
Autor: POLSKA PRESS / EAST NEWS

Paweł Fajdek to bez dwóch zdań jeden z najlepszych polskich sportowców. Lekkoatleta, który specjalizuje się w rzucie młotem może pochwalić się wieloma złotymi medalami mistrzostw świata i mistrzostw Europy. Teraz, telewidzowie będą mogli poznać go z prywatnej strony w programie Starsza pani musi fiknąć. Na ESKA.pl zebraliśmy najważniejsze informacje dotyczące sportowca i publikujemy je już teraz. Sprawdź, co musisz o nim wiedzieć.

Paweł Fajdek - wiek, wzrost, żona, dzieci, Instagram: oto najczęściej wyszukiwane przez internautów frazy w kontekście popularnego polskiego lekkoatlety. Paweł Fajdek w szybkim czasie stał się jednym z najlepszych zawodników w dyscyplinie rzutu młotem. Jego nieprzeciętne zdolności umożliwiły mu wygranie między innymi dwóch złotych medali mistrzostw świata oraz jednego na mistrzostwach Europy.

Paweł Fajdek - wiek

Najmłodszy w historii złoty medalista mistrzostw świata w rzucie młotem ma obecnie 30 lat. Paweł Fajdak urodził się 4 czerwca 1989 roku, czyli w dzień pierwszych wolnych wyborów w Polsce. Miejsce urodzenia sportowca to Świebodzice.

Paweł Fajdek - wzrost

W związku z wykonywaną przez niego dyscypliną sportu, Piotr Fajdek jest bardzo postawnym mężczyzną. Obserwatorzy jego kariery sportowej zastanawiają się zatem, ile sportowiec mierzy wzrostu. Odpowiadamy - 186 centymetrów.

Paweł Fajdek - żona, dzieci

Partnerka popularnego sportowca ma na imię Sandra. Jak lekkoatleta przyznał w jednym z wywiadów, znają się od gimnazjum. Para doczekała się w maju 2015 roku córeczki Laili, która mocno kibicuje tacie podczas jego sportowych zmagań.

Paweł Fajdek - Instagram

Paweł Fajdek posiada swoje konto w serwisie Instagram. Sportowca śledzi obecnie blisko 23 tysiące osób. Na profilu publikuje zdjęcia związane jednak przede wszystkim z jego profesją. Znajdziemy tam zatem fotografie z siłowni czy z wyjazdów służbowych. Lekkoatletę znajdziecie pod nickiem @fajdek_pawel_official.

Najnowsze