Waldemar Fajdek - kim jest ojciec Pawła Fajdka ze Starsza pani musi fiknąć?

2019-02-15 13:37 M.C.
Waldemar Fajdek - kim jest ojciec Pawła Fajdka ze Starsza pani musi fiknąć?
Autor: fot./screen/youtube.com/tvnpl Waldemar Fajdek

Starsza pani musi fiknąć to nowy program telewizji TVN. Jego koncepcja jest prosta - polskie gwiazdy telewizji, sportu i innych dziedzin zabierają w pełne wrażeń wyprawy swoich rodziców. Te podróże obfitują w niecodzienne, a czasem przerażające zadania, których ojcowie i matki nie podejmowali się nigdy wcześniej. Jedną z par biorących udział w show są Paweł i Waldemar Fajdkowie. Co wiadomo o ojcu polskiego lekkoatlety? Zajrzyjcie na ESKA.pl, by dowiedzieć się więcej.

Waldemar Fajdek - kim jest ojciec Pawła Fajdka ze Starsza pani musi fiknąć? Takie pytanie zadają sobie wszyscy, którzy widzieli już zwiastun nowego programu TVN. Pomysł na show jest prosty - znane polskie osobistości zabierają w podróż swoje matki i ojców. Nie są to zwykłe wycieczki, lecz pełne wyzwań wyprawy, które wystawiają na próbę przyzwyczajonych do spokojnego życia rodziców gwiazd. Dzieci zapewniają im podczas tej eskapady masę wrażeń, które potrafią zmrozić krew w żyłach. Waldemar Fajdek pojedzie ze swoim synem. Co wiadomo o ojcu sławnego młociarza?

Zobacz też: Alicja Piaseczna - kim jest mama Andrzeja Piasecznego ze Starsza pani musi fiknąć?

Kim jest Waldemar Fajdek?

Paweł Fajdek to polski młociarz i trzykrotny złoty medalista lekkoatletycznych mistrzostw świata. Co zaś wiadomo o Waldemarze, czyli tacie lekkoatlety? Okazuje się, że zamiłowanie do sportu Paweł odziedziczył właśnie po ojcu, choć pan Waldemar widział swojego syna w innej dyscyplinie.

Waldemar Fajdek przez lata uprawiał kolarstwo i chciał, by syn poszedł w jego ślady. Gdy okazało się, że Paweł nie nadaje się do tej dyscypliny, to właśnie tata zaczął go namawiać na treningi rzutu młotem. W osiągnięciu sukcesów sportowych pomogła zaś dyscyplina, którą wprowadzał Waldemar Fajdek. W jednym z wywiadów przyznał, że jej utrzymanie było w domu bardzo ważną kwestią.

Zobacz też
PIOTR ŻYŁA - podium, wiek, żona, wzrost, wykształcenie, waga, gdzie mieszka

Autor: ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS

PIOTR ŻYŁA - podium, wiek, żona, wzrost, wykształcenie, waga, gdzie mieszka

Piotr Żyła skrywa wiele tajemnic! Odkryliśmy je przed wami, podrzucając najważniejsze informacje o

Wiadomo, że Waldemar Fajdek to twardy mężczyzna z zasadami. Można więc się zastanawiać, czy będzie chętnie godził się na wszystkie zadania w show TVN i jak będzie przebiegała jego współpraca z synem. Przekonamy się o tym w czasie trwania programu Starsza pani musi fiknąć.

Najnowsze