Paulla

i

Autor: WBF

Paulla Ignasiak - Od Dziś, wiek, wzrost, mąż, piosenki, choroba, nazwisko, Instagram

2021-10-18 9:21

Kim jest Paulla? To polska piosenkarka, która oczarowała publiczność swoim głosem już nie raz. Jej największym hitem jest kawałek zatytułowany Od Dziś, który zdobył ponad 23 miliony odsłon na YouTube. Co musicie jeszcze wiedzieć o Paulli? Poznajcie bliżej artystkę w naszym artykule. Z pewnością dowiecie się wiele ciekawych rzeczy na jej temat.

Paulla - kim jest? To właśnie na jej temat szukacie najważniejszych informacji w sieci. Otóż Paulla to tak naprawdę Paulina Ignasiak, która zasłynęła w branży muzycznej. Co ciekawe, muzyka towarzyszy w jej życiu od najmłodszych lat, ponieważ śpiewała w szkolnym chórze, ukończyła Państwową Szkołę Muzyczną Pierwszego Stopnia, a w dodatku uczyła się gry na fortepianie i na gitarze. Paulla startowała w wielu konkursach, występowała na festiwalach, aż w końcu przyszedł moment, kiedy pojawiła się w telewizji. Mowa muzycznym show TVP2 - Szansa na Sukces, gdzie zaprezentowała swój wokal śpiewając kawałek Im więcej ciebie tym mniej z repertuaru Natalii Kukulskiej.

Paulla w 2002 roku startowała w pierwszej edycji programu Idol. Niestety nie zakwalifikowała się do odcinków na żywo i swoją przygodę z show zakończyła na etapie półfinałów. Kilka lat później, bo w 2014 roku została wyemitowana pierwsza edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo właśnie z udziałem wokalistki. Następnie kolejne konkursy, kolejne nagrody, kolejne występy przed kamerami. Tak właśnie wyglądała kariera Paulli, która trwa do dziś. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Piosenki, których słuchał kiedyś każdy. To wciąż hity

Paulla - wiek

Ile lat ma Paulla? To ciekawi każdego z Was. Jak się okazuje wokalistka urodziła się w Pleszewie 30 stycznia 1979 roku, czyli w 2021 roku obchodziła swoje 42 urodziny.

Paulla - wzrost

Jakiego wzrostu jest Paulla? Niestety w sieci nie znajdziemy dokładnej informacji na ten temat. 

Paulla - mąż

Kto jest mężem Paulli? Jak się okazuje artystka była kiedyś w związku z gitarzystą Adamem Konkolem. Razem z nim ma syna Adama, który urodził się 1 kwietnia 2008 roku. Co ciekawe dwa lata później, Paulla wyszła za mąż za modela Rafała Wojtysiaka, jednak w 2015 roku para zdecydowała się wziąć rozwód.

Paulla - piosenki

Paulla ma na swoim koncie wiele piosenek, ale zacznijmy od początku. W listopadzie 2007 roku artystka wydała swój pierwszy solowy singiel zatytułowany Kolęda dla Ciebie. Rok później ukazał się jej debiutancki krążek studyjny Nigdy nie mów zawsze, na którym znalazły się między innymi hity takie jak Od dziś, I prosto w serce, Tak mało o życiu, Dwa słowa dla życia. Płyta artystki pokryła się platyną za sprzedaż ponad 35 tysięcy egzemplarzy. To nie koniec. W listopadzie 2010 roku Paulla wydała drugą płytę Sekret wiecznej miłości, który intensywnie promowała teledyskiem Wracaj, czekam. W kolejnych latach artystka wydawała następne hity i co ciekawe, w 2015 roku nagrała we współpracy z DJ-em Adamusem numer Nigdy o Tobie nie zapomnę.

Jako z ciekawostek warto wspomnieć, że Paulla w styczniu 2017 roku wydała piosenkę Chcę tam z Tobą być, a następnie zakwalifikowała się z nią do polskich eliminacji do 62. Konkursu Piosenki Eurowizji. 

Paulla - choroba

Na co choruje Paulla? Piosenkarka w 2012 roku wyznała, że zmaga się z chorobą nowotworową. Ponadto pojawiły się informacje, że poddała się usunięciu guzów, które zlokalizowane zostały na jelitach. Pomimo tego, że choroba osłabiła jej organizm, Paulla nie zrezygnowała z kariery w branży muzycznej, a do tego prężnie działa w mediach społecznościowych. 

Paulla - Instagram

Czy Paulla ma konto na Instagramie? Oczywiście, że tak! Artystka jest aktywna w kolorowej aplikacji, gdzie umieszcza dużo ciekawych zdjęć nie tylko związanych z jej zawodem, ale również niekiedy z życiem osobistym. Znajdziecie ją bez problemu wpisując w lupkę jej nazwę @paulla_official